Вибираємо барний стіл та стільці для кафе

Вибираємо барний стіл та стільці для кафе

Інтер'єр – це перше, на що відвідувач звертаєте увагу, коли заходите в кафе чи ресторан. Стільці для кафе та барні столи повинні бути надійними, та практичними у використанні. Обслуговування, смачна їжа – теж дуже важливо, але саме від атмосфери, першого враження залежить, чи захоче відвідувач залишитись і спробувати страви і насолодитись сервісом. Вибирайте якісні, зносостійкі стільці для кафе та барні столи.

Як вибрати стільці для кафе

Правильно підібрані меблі для ресторану чи кафе – одна із основних запорук успіху закладу. На сторінках каталогу інтернет-магазину «Торгоборуд» ви знайдете стільці для кафе в широкому асортименті (варто натиснути на посилання) http://torgoborud.com.ua/ua/Stiltsi-dlya-kafe-restoranu-baru. Також там представлений великий вибір іншого обладнання для кафе і ресторанів, меблів та посуду: пароконвектомати, печі для піци, холодильні вітрини, посуд для ресторанів, столи, вішаки, дивани та мякі крісла і т.д.

Перед тим, як купити стільці для кафе, варто звернути увагу на декілька основних правил:

  1. Дизайн. Звісно, потрібно потурбуватися, щоб усі меблі гармоніювали між собою, створювали цілісну композицію. Наприклад, якщо ви робите акцент на українські страви в меню, а інтер'єр – в автентичному стилі, то актуальними будуть дерев'яні стільці для кафе, виготовлені з натуральних матеріалів, які будуть гармоніювати з рештою меблів того ж стилю.
  2. Зручність. Стільці для кафе, як і інші меблі, повинні бути комфортними для клієнтів. Зверніть увагу на форму спинки і сидіння, величину і висоту виробу, стійкість конструкції. Зрозуміло, якщо відвідувач буде почувати себе незручно, то навряд чи залишиться надовго у Вашому закладі, і не прийде знову.
  3. Практичність. Оскільки мова йде про професійне використання, більш часте та інтенсивне, в порівнянні з побутовим, то варто вибирати надійні, якісні моделі. Які легко чистяться і миються, оскільки бруднитися вони будуть постійно. Каркас повинен бути міцним (найпопулярніші – металеві або дерев'яні), сидіння – оббито стійкими до стирання і пошкоджень матеріалами (натуральна шкіра, якісні шкірзамінники та тканини).


Практично в кожному закладі, чи то кафе, чи дорогий ресторан, є зона барної стійки, тому барні стільці також будуть актуальними. Зверніть увагу на відповідність висоти стільця і барної стійки. Також існує велике різноманіття моделей з додатковими функціями і вдосконаленнями (можливість повороту навколо своєї осі, регулювання висоти та ін..).

Барний стіл: особливості

Основною відмінністю барного столу являється збільшена висота, у порівнянні зі звичайними виробами. Барний стіл складається з двох основних елементів конструкції – стільниця та основа столу. Професійні моделі дозволяють індивідуально підбирати кожен елемент, що надає великі можливості для фантазії, створенні унікальних інтер'єрних композицій.

Стільниця може виготовлятися з ДСП, ISOTOP, WERZALIT, скла, дерева. Кожен матеріал має свої переваги, унікальний стиль та вигляд. Наприклад, барний стіл зі скляною стільницею додасть інтер'єру вишуканості, легкості і невимушеності. Важливо правильно підібрати барні стільці для такого столу, врахувавши необхідну висоту, стиль та дизайн.

Для використання в кафе і ресторанах найчастіше використовують металеву основу столу (може бути з хромованим покриттям, стійким до корозії, або пофарбована в різні кольори). Саме розмір і висота основи відрізняє барний стіл від звичайних столів для кафе. Перейшовши за посиланням http://torgoborud.com.ua/ua/katalog-oborudovaniya/stoly-dlya-restoranov-kafe-barov, Ви можете вибрати необхідну модель барного стола з каталогу Торгоборуд, створити унікальні комбінації основи та стільниці. Наші менеджери детально поінформують про можливі варіанти, та допоможуть підібрати найбільш підходящу позицію.

176

Comments

No comments yet. Yours will be first!
Внимание! Просим помнить, что законодательство постоянно меняется