Миколаївські актори виступали з "Пишкою"

Миколаївські актори виступали з "Пишкою"

Миколаївський академічний український театр драми та музичної комедії завітав на «Мельпомену Таврії» із виставою на дві дії «Пишка». Поставлена вона за відомою новелою французького письменника Гі де Мопассана.

У сюжеті вистави – громадські теми. Кожен персонаж відображає певний прошарок суспільства. Взяти, до прикладу, завзятого патріота Франції, демократично налаштованого Корнюде – під страхом смерті він відмовився навіть від «новоспеченої» дружини, осоромив її як жінку, сам вирішив наставити собі рога. І де ж ця хоробрість та гідність? Пусті балачки…

Еліта… Про цей прошарок суспільства можна говорити і говорити. Без узагальнень, виключно спираючись на персонажів «Пишки», можна підкреслити, що є багато недостойної еліти. Герої так легко віддали Пишку прусу. А все для чого? Щоб вберегтись від загибелі.

Прикро, що дружина Графа допомагала в організації весілля тільки тому, що знала – демократ не захоче помирати і відішле жінку у ліжко до закомплексованого військового.

Та що говорити про чужих, коли свій зрадив…

Коли Пишка повернулася від пруса, ні еліти, ні чоловіка не було. Коханий зібрав свої речі і поїхав у світ за очі, а в якості розплати за проживання залишив свою дружину.

Миколаївські актори виступали з "Пишкою" 0Миколаївські актори виступали з "Пишкою" 1Миколаївські актори виступали з "Пишкою" 2Миколаївські актори виступали з "Пишкою" 3
автор материала:
Альона Мовчан
24.05.2016
326

Comments

No comments yet. Yours will be first!