Випускний в Херсонській кібершколі!

Випускний в Херсонській кібершколі!

19 та 20 травня 2016 року відбувся урочистий випускний третьокласників з Кібершколи Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки для учнів загальноосвітніх навчальних закладів № 14 та № 28 Херсонської міської ради.

Маленькі юзери у навчальному році пізнавали тонкощі комп'ютерної грамотності, що була гармонійно переплетена з літературою та мистецтвом. Величезний обсяг знань, що отримали дітлахи було подано у веселому форматі та невимушеному діалозі. Цілий рік учні йшли до своєї мети, то ж за свої прагнення та наполегливість кожен, під кінець святкового концерту, отримав Свідоцтво про успішне освоєння програми: оволодіння навичками роботи з інформаційно-компьютерними технологіями та читацьку активність, проект «Кібершколярики».
А щоб хлопчикам та дівчаткам якнайкраще запам'ятався цей їх незвичайний випускний, бібліотекарі створили казкове дійство з безліччю героїв, конкурсів та ігор, звичайно, не обійшлось і без запальних танців на сучасному X-box
Згадували весь пройдений шлях та цікавинки, що дізнались протягом року. Дитяче свято вдалося наславу, адже школярі підготували для бібліотекарів свій подарунок – поробки за творами, що вивчали та величезну стінгазету спогадів минулих зустрічей.
Феєрверк емоцій та радості від маленьких гостей, ось чим була заповнена Хесронська обласна бібліотека для дітей ім. Дніпрової Чайки
А на самих сходинках маленькі випускники разом із бібліотекарями та казковими героями вирішили провести невеличкий флеш-моб.
Весела пісенька про активну малечу, що дуже схожа на кібершколяриків, а потім, невеличке музичне напуття від бібліотекарів – завжди йдіть дорогою добра. Тепле сонечко, сяючі оченята та запальна музика ось що стало яскравою крапкою бібліотечного свята.

Випускний в Херсонській кібершколі! 0Випускний в Херсонській кібершколі! 1Випускний в Херсонській кібершколі! 2Випускний в Херсонській кібершколі! 3Випускний в Херсонській кібершколі! 4Випускний в Херсонській кібершколі! 5Випускний в Херсонській кібершколі! 6Випускний в Херсонській кібершколі! 7Випускний в Херсонській кібершколі! 8Випускний в Херсонській кібершколі! 9Випускний в Херсонській кібершколі! 10Випускний в Херсонській кібершколі! 11Випускний в Херсонській кібершколі! 12Випускний в Херсонській кібершколі! 13
организация:
Херсонська обласна бібліотека для дітей ім. Дніпрової Чайки
автор материала:
Ольга Крижановська
автор изображения:
Ольга Крижановська
ссылка на источник:
23.05.2016
280

Comments

No comments yet. Yours will be first!