Студентам пояснили переваги європейської освіти

Студентам пояснили переваги європейської освіти

19 травня у Херсонському державному аграрному університеті відбувся 26-й дискусійний клуб «Вища освіта в Європейському Союзі: міф чи реальність?». Захід пройшов у рамках проекту представництва ЄС в Україні «ЄС: вибір української молоді». Модератор – Голова профспілкового комітету ХДАУ, координатор МО «Спектр.ЮА» Тетяна Бевз.

Спікери розповідали студентам херсонських ВУЗів про особливості отримання освіти за кордоном, поділілилися власним досвідом такого навчання.

Керівник Відділу преси та інформації Представництва ЄС в Україні Юргіс Вілчінскас пояснив, чому практика освіти в іншому навчальному закладі така важлива для кожного. «Ви не тільки станете висококваліфікованими спеціалістами, навчатиметесь за європейською програмою, а й познайомитесь з цікавими людьми, дізнаєтесь про звичаї та традиції іншого народу», — сказав він.

Чи знаєте ви, що за останні два роки кількість людей, які навчаються в європейських вишах, зросла на 22%? Сьогодні кожен бажаючий може навчатися за кордоном абсолютно безкоштовно. Для цього достатньо скласти іспит з іноземної мови, підготувати документи та подати заявку на участь у обраному за вашою спеціальністю проекті.

«Близько 2 тисяч студентів уже поїхали на навчання в країни Європейського Союзу. І ми плануємо відправити стільки ж. Нажаль, в Україні мало хто збирається вчитись в іноземному ВУЗі. Тому і конкуренція за вакантні місця у проектах невелика», — пояснив Юргіс Вілчінскас. Керівник Відділу преси та інформації Представництва ЄС в Україні презентував проект ЄС «НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕРАЗМУС+ ОФІС В УКРАЇНІ», — інформує Юргіс Вілчінскас.

Обговорили всі аспекти мобільності студентів. Поїхавши на навчання за кордон, ви не тільки безкоштовно проживатимете та харчуватиметеся, а й зможете отримувати стипендію за високі успіхи у навчанні.

«Дискусійний клуб – дуже важливий та дійсно потрібний для нашого вишу та його студентів. Тепер кожен із них знає переваги закордонної освіти. Подумайте тільки, отримавши досвід інших країн, ми зможемо удосконалювати та розвивати нашу державу. Можливо, хтось із слухачів таки вирішить хоча б три місяці провести в іноземному вищому навчальному закладі», — сказала Тетяна Бевз.

Участь у дискусійному клубі взяли голова херсонського осередку УАСС Людмила Лукянова, голова ГО «Центр дослідження суспільства» Андрій Жнивін, керівник тренінгового центру «Багуа-ліга» Ганна Синьківська, представники громадських організацій, зацікавлені студенти, журналісти, учасники АТО, тимчасово переселені особи.

Студентам пояснили переваги європейської освіти 0Студентам пояснили переваги європейської освіти 1Студентам пояснили переваги європейської освіти 2Студентам пояснили переваги європейської освіти 3Студентам пояснили переваги європейської освіти 4
автор материала:
Альона Мовчан
автор изображения:
Олександр Лакота
19.05.2016
523

Comments

No comments yet. Yours will be first!