Мешканцям мікрорайону Острів в Херсоні розповіли про енергозбереження

Мешканцям мікрорайону Острів в Херсоні розповіли про енергозбереження

Вулична акція від Громадянської мережі ОПОРА відбулась 12 травня у Херсоні в мікрорайоні Острів. Активісти організації розповідали всім охочим про необхідність та способи енергозбереження, ділилися корисними порадами щодо того, як заощаджувати світло, газ та тепло у власній оселі, а також відповідали на питання.

«Я вважаю, що такі акції справді потрібні. Зараз ми всі намагаємось зекономити на комунальних платежах, але багатьом людям бракує інформації та досвіду. Наприклад, ми з чоловіком щонайменше рік сперечались, чи є сенс вимикати бойлер задля економії, чи нема. Зараз дівчата розповіли, що вимикати його непотрібно, бо коли він вистигає, потім більше енергії потребує на нагрівання. Тобто, я була не права, а чоловік правий. Але тепер ми знатимемо це напевно!» – поділилася враженнями від акції одна з мешканок мікрорайону Острів.

Крім того, представники ОПОРИ розповсюджували серед херсонців інформаційні постери, присвячені способам енергоощадності, підготовлені за підтримки Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні».

«Сьогодні нам довелось відповісти на безліч питань щодо енергозбереження та тарифів. Кожного разу, проводячи у Херсоні такі акції, ми бачимо, що зацікавлення людей тільки зростає», – прокоментувала місцевий координатор житлово-комунальних та енергетичних програм Громадянської мережі ОПОРА Аелітта Олійник.

12.05.2016
263

Comments

No comments yet. Yours will be first!