Студенти Херсонського державного аграрного університету вже вдруге встановили Всеукраїнський рекорд

Студенти Херсонського державного аграрного університету вже вдруге встановили Всеукраїнський рекорд

28 квітня 2016 року в Херсонському державному аграрному університеті відбулося фіксування та реєстрація Національним проектом «Книга рекордів України» заявленого рекорду «Найбільший у світі Великодній кошик, наповнений пасками, випеченими в умовах навчальної лабораторії».

Студентами 4 курсу агрономічного факультету, які навчаються зі спеціалізацією «Технологія переробки та зберігання продукції рослинництва» разом з кандидатом с.-г. наук, доцентом кафедри технологій переробки та зберігання с.-г. продукції Каращуком Геннадієм Васильовичем було випечено 500 великодніх пасок загальною вагою 100 кг.

Проведення рекорду проходило за підтримки та допомоги професора, доктора с.-г. наук Пелиха Віктора Григоровича та завідувача кафедри, доцента, кандидата с.-г. наук Балабанової Ірини Олександрівни

Випікання пасок тривало три дні. Серед багатьох, було вибрано рецепт паски, який запропонувала студентка четвертого курсу Євгенія Ричковська. Він з покоління в покоління передається в її родині.

На виготовлення пасок було витрачено 60 кг пшеничного борошна вищого ґатунку, 800 г сухих дріжджів, 750 г повареної солі, 37 л цільного молока, 50 дієтичних яєць, 14 кг цукру, 20 л соняшникової олії, 500 г ваніліну, 5 кг родзинок, 2,5 кг глазурі та 1 кг посипки.

На рахунку студентів університету це вже другий рекорд, пов'язаний з технологією випікання хлібобулочної продукції. Так 9 квітня минулого року випускники стали рекордсменами України з випікання «Найбільшої у світі пампушки з часником виготовленої в умовах навчальної лабораторії».

Найбільш цікавим виявилось те, що студенти вирішили після реєстрації влаштувати благодійний ярмарок, вилучені кошти направити в дитячі будинки м. Херсон.

Реєстрація рекорду розпочалася з ідейного флешмоба «На дворі весна, а на порозі Пасха», організованого студентами біолого-технологічного факультету, метою якого було привітання співробітників та студентів аграрного університету з Великоднем. Задумка досить проста, традиційна, та тим не менш цікава.

Після реєстрації розпочав свою роботу благодійний ярмарок, на якому окрім пасок реалізовувалась приготовлена власноруч студентами біолого-технологічного факультету продукція: підчеревина «Особлива» та домашня ковбаса.

Колектив кафедри технологій переробки та зберігання с.-г. продукції та студенти-технологи біолого-технологічного і агрономічного факультетів щиро вдячні всім, хто відгукнувся на благодійну акцію!

Після підтвердження та реєстрації рекорду відбулось довгоочікуване вручення диплому представниками Книги рекордів України на чолі з рекордсменом з плавання стилем «баттерфляй» Олегом Іваненко

Побажаємо студентам-технологам не зупинятись на досягнутому та постійно рухатись вперед до нових рекордів!

Студенти Херсонського державного аграрного університету вже вдруге встановили Всеукраїнський рекорд 0Студенти Херсонського державного аграрного університету вже вдруге встановили Всеукраїнський рекорд 1Студенти Херсонського державного аграрного університету вже вдруге встановили Всеукраїнський рекорд 2Студенти Херсонського державного аграрного університету вже вдруге встановили Всеукраїнський рекорд 3Студенти Херсонського державного аграрного університету вже вдруге встановили Всеукраїнський рекорд 4Студенти Херсонського державного аграрного університету вже вдруге встановили Всеукраїнський рекорд 5
организация:
Херсонський державний аграрний університет
ссылка на источник:
08.05.2016
231

Comments

No comments yet. Yours will be first!