7 квітня у рамках XVIII виставки «Будіндустрія 2016. Енергозбереження» пройшла лекція

7 квітня у рамках XVIII виставки «Будіндустрія 2016. Енергозбереження» пройшла лекція

Як ви вже знаєте, з 6 по 8 квітня у ККЗ «Ювілейний» проходила щорічна міжрегіональна виставка «Будіндустрія 2016», організована херсонським "Єкспо-центром", за підтримки генерального спонсора компанії «ATMOSFERA» та «Укргазбанк».

У рамках XVIII виставки «Будіндустрія 2016. Енергозбереження» представниками компаній, які так чи інакше звязані з екологічним будівництвом та природокористуванням, 7 квітня була проведена лекція-презентація.

Відкривав лекцію з енергозбереження представник ООО «Региональная єнергонезависимая компания» Барулін Федір Олександрович. Він представив до уваги міжнародну програму «Covenant of Mayor» («Угода мерів»), «IQ energy», програму «Комплексна енергозберігаюча санація житлових будівель в Україні».

Далі Марина Гажур презентувала впровадження енергозберігаючих технологій на прикладі пілотних проектів дитячого садка №71 у м. Херсон та дитячого садка №1 у м. Гола Пристань. Також вона розповіла про демонстраційні проекти «Зелений тариф», «Сонячні дахи» та про «Енергокластер».

Денис Оніщук, від ПП «Херсонгорстрой», який є представником генерального спонсора виставки компанії «Атмосфера» (південний регіон). Денис розповідав про гелеотермальні та фотоелектричні системи, підключення до «зеленого» тарифу та про впровадження у дитячому садку №1 (Порт Елеватор) енергозберігаючих систем.

Представник «Херсонського механічного заводу» презентував різні види твердопалевних котлів та відзначив їх переваги над звичайними котлами. Таким чином на Херсонщині розвивається виробництво аналогів таких продуків, як, наприклад, гіганта ринку «Viessmann».

Володимир Каратеев пропонує будувати будинків з панелей із соломи та глини. Таким чином компанія «Rainbow» використовує традиційні для старих часів матеріали у виконанні нових технологічних рішень. Також частиною технологічних рішень є стійкість перед гризунами та збереження тепла, що перевищує більше, ніж у 20 разів цегляний аналог.

Представник миколаївської компанії, що займаеться світодіодним освітленниям розповідав про проект «Urban eco light» та про переваги світодіодного освітлення перед іншими видами.

Гончаров Віталій ООО «Аскона-Південь» (заводи знаходятся у Херсоні та Житомирі) розповідав про продукцію компанії «Anserglob».

Завершував лекцію з енергозбереження представник «Укргазбанку». Він розповідав про державну кредитну програму «Тепла оселя», ОСББ та про необхідність встановлення двохтарифного електролічильника.

автор материала:
Юлія Гавлич
автор изображения:
Олег Робко
15.04.2016
337

Comments

No comments yet. Yours will be first!