Херсонські поети знову збиралися у поетичній шафі

Херсонські поети знову збиралися у поетичній шафі

3 квітня херсонські поети читали свої вірші у «Поетичній шафі». Учасники виступали у форматі «вільний мікрофон». Поети та прозаїки читали свої рядки, співаки та музиканти виконували пісні.


Захід був незвичним, адже виступаючі не просто презентували свої творчі здобутки, а й «боролися» за запрошення на двох до театру. Перше місце і заслужений приз отримала Тетяна Гладиш.

Окрім того, на учасників заходу чекав традиційний «безкінечний вірш», виставки картин, книг та вишивки ручної роботи однієї із майстринь слова.

Захід пройшов у арт-кафе «7 п'ятниць» за підтримки громадської організації «ФРІ», Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б. Лавреньова та Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. М. Куліша.

«Друга «Поетична шафа», хоча й змінила свою локацію, вдалася на всі сто. Дуже вдячна організаторам за те, що в нашому місті з'явилася ще одна можливість у поетів збиратися і ділитися своєю творчістю. Приємно, що слухачі були дуже уважні, тепло приймали всіх виступаючих. До речі, класна ідея — якось нагороджувати поета, який сподобався публіці найбільше. Вважаю, що Тетяна Гладиш заслужено отримала цього разу білети до театру, мені її вірші дуже подобаються — щирі, ніжні та жіночні, та водночас бойові та палкі», — сказала молода поетеса Марія Біла.Херсонські поети знову збиралися у поетичній шафі 0Херсонські поети знову збиралися у поетичній шафі 1Херсонські поети знову збиралися у поетичній шафі 2Херсонські поети знову збиралися у поетичній шафі 3Херсонські поети знову збиралися у поетичній шафі 4Херсонські поети знову збиралися у поетичній шафі 5Херсонські поети знову збиралися у поетичній шафі 6
организация:
"Поетична шафа"
автор материала:
Алёна Мовчан
автор изображения:
Алёна Мовчан
04.04.2016
520

Comments

No comments yet. Yours will be first!