Відвідувачі херсонської бібліотеки №3 дізнались, як економити світло та газ

Відвідувачі херсонської бібліотеки №3 дізнались, як економити світло та газ

Не всі першоквітневі заходи у Херсоні мали жартівливий характер. У цей день тренінг з енергозбереження для відвідувачів херсонської бібліотеки – філії №3 Централізованої бібліотечної системи провели активісти Громадянської мережі ОПОРА. Більшість учасників заходу складали літні люди, пенсіонери, які мешкають у мікрорайоні Житлоселище. Для них питання економії тепла та світла у власних оселях сьогодні дуже актуальне з огляду на зростання тарифів.

Про те, чи варто заповняти пральну машину білизною «під зав'язку», чи витрачається електроенергія від того, що електроприлади не вимикаються з розеток, а також про те, які зміни у тарифах на газ та електроенергію чекають на споживачів найближчим часом, розповіла присутнім місцевий координатор житлово-комунальних та енергетичних програм Громадянської мережі ОПОРА Аелітта Олійник. А для того, щоб важлива інформація не забувалась, учасники тренінгу отримали друковані матеріали, підготовлені в рамках Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні».

«Я намагаюсь слідкувати за усіма змінами в тарифах, у сплаті комунальних платежів. Але тільки зараз дізналася, що з цього місяця доведеться інакше платити за газ і введено фіксовану оплату залежно від встановлених приладів. Для нас, пенсіонерів, такі інформативні заходи дуже корисні. Бо питання економії як раз для нас важливі», – поділилася враженнями одна з учасниць тренінгу.

«Ми намагаємося проводити тренінги з енергозбереження для різних верств населення. Але особливу увагу приділяємо соціально незахищеним групам, серед яких і пенсіонери. Саме ці люди зібрались зараз на тренінг у бібліотеці. Ми бачимо їх справжню зацікавленість», – прокоментувала Аелітта Олійник.

организация:
ОПОРА
03.04.2016
243

Comments

No comments yet. Yours will be first!