ОПОРА провела тренінг з енергозбереження для херсонських бібліотекарів

ОПОРА провела тренінг з енергозбереження для херсонських бібліотекарів

Тренінг з енергозбереження 24 березня провели активісти Громадянської мережі ОПОРА для працівників херсонської бібліотеки – філії №3 Централізованої бібліотечної системи. Учасники тренінгу дізнались про заходи, необхідні для економії тепла та світла як у власній оселі, так і на робочому місті.

Місцевий координатор житлово-комунальних та енергетичних програм Громадянської мережі ОПОРА Аелітта Олійник розповіла присутнім про те, на що варто звертати увагу при купівлі побутової техніки, окремо зупинившись на маркуванні «А++», яким позначаються найекономніші прилади.

Окремо лектор розглянула питання економних ламп, які приходять на зміну лампам розжарювання, та їхніх різновидів. Для того, щоб корисна інформація не забувалась з часом, всім учасницям тренінгу були роздані друковані матеріали, підготовлені в рамках Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні».

«Раніше про такі «дрібниці» ми навіть не думали. Але тепер, коли електроенергія значно подорожчала, можливість економити цікавить кожного. Проте багатьох нюансів люди так і не знають. Наприклад, для мене стало новиною, що електроприлади, підключені до розетки, продовжують потихеньку «їсти» електроенергію, навіть коли не працюють. Безумовно, тренінг був для нас корисним», – поділилася враженнями від почутої інформації одна з бібліотекарок.

«Рада, коли наша робота викликає справжню цікавість. Після заняття для працівниць бібліотеки, нас запросили провести ще один тренінг – для читачів.

Інтерес до енергозбереження в херсонців росте, і це дуже добра ознака» – прокоментувала місцевий координатор житлово-комунальних та енергетичних програм Громадянської мережі ОПОРА Аелітта Олійник.

организация:
Громадянська мережа ОПОРА
25.03.2016
206

Comments

No comments yet. Yours will be first!