ОПОРА підписала меморандум про співпрацю з Центром розвитку ОСББ «Пліч-о-пліч»

ОПОРА підписала меморандум про співпрацю з Центром розвитку ОСББ «Пліч-о-пліч»

Під час інформаційної зустрічі для голів ОСББ представники Громадянської мережі ОПОРА підписали меморандум про співпрацю з Центром розвитку ОСББ «Пліч-о-пліч».

За словами місцевого координатора житлово-комунальних та енергетичних програм Громадянської мережі ОПОРА Аелітти Олійник, це був важливий, але не єдиний результат зустрічі, присвяченої, зокрема, питанням перереєстрації ОСББ з новим статутом, змінам у Законі про об'єднання співвласників, та іншим важливим темам.

«Наша організація розвивається, долучаються нові голови ОСББ, і ми раді разом з ними проводити такі інформаційні зустрічі, безумовно, корисні для всіх. Це можливість обмінюватись новинами, обговорювати проблеми, ділитись досвідом. І ми раді, що до цих процесів долучається Громадянська мережа ОПОРА, з якою в нас вже є досвід плідної співпраці. Зараз ми закріпили цю співпрацю меморандумом та плануємо нові спільні дії. Наприклад, зустрічі, подібні до цієї, плануємо проводити якомога частіше», – розповів голова центру «Пліч-о-пліч» Юрій Тригубко.

автор материала:
Марина Усманова
22.02.2016
308

Comments

No comments yet. Yours will be first!