Тренінг з енергозбереження у приватній друкарні

Тренінг з енергозбереження у приватній друкарні

Активісти Громадянської мережі ОПОРА продовжують навчати правилам економії електроенергії на робочому місті працівників підприємств та організацій Херсону. Зокрема, тренінг з енергозбереження проходив в одній з приватних друкарень міста. Разом з робітниками друкарні тренери пригадали шляхи зменшення витрат енергоресурсів. А на згадку залишили друковані матеріали, підготовлені в рамках Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» (Проекту USAID), які допомагатимуть дотримуватись економії в роботі.

«Це був цікавий для нас тренінг. Згадали багато корисних речей, дізнались дечого нового. А плакати від ОПОРИ на видному місці нам допоможуть надалі дотримуватись певних правил. Адже краще мати змогу витратити певну суму на каву в офісі, ніж сплачувати завеликі рахунки за марно витрачену електроенергію», – сказала робітниця друкарні Світлана.

«Ми завжди раді допомагати підприємствам Херсону покращити енергоефективність своєї роботи. Саме так, крок за кроком, може здійснюватись і енергоефективна політика в межах країни», – прокоментувала місцевий координатор житлово-комунальних та енергетичних програм Громадянської мережі ОПОРА Аелітта Олійник.

автор материала:
Марина Усманова
22.02.2016
278

Comments

No comments yet. Yours will be first!