Вулична акція від ОПОРИ пройшла в Херсоні у районі ХБК

Вулична акція від ОПОРИ пройшла в Херсоні у районі ХБК

Про вуличні заходи активістів Громадянської мережі ОПОРА, що мають на меті привернути увагу херсонців до необхідності створення ОСББ та збереження енергоресурсів, відомо вже багатьом мешканцям міста. Цього разу, а саме 2 лютого, місцем проведення акції став район ХБК.

Під час заходу біля Дніпровського ринку та на вулиці 40-річчя Жовтня розповсюджували листівки з дієвими порадами щодо збереження тепла, електроенергії та води, а також матеріали, присвячені питанням, які виникають при створенні ОСББ. Окрім цього, плакати на відповідні теми, підготовлені в рамках Проекту USAID, активісти розклеювали на інформаційних дошках біля багатоповерхових будинків.

«У районі ХБК все ще є будинки, мешканці яких досі не утворили організації співвласників. Чимало їх і в інших районах міста. Тим часом створення ОСББ щодалі стає все більш необхідним. І херсонці це розуміють. Про актуальність економії енергоресурсів взагалі можна навіть не казати. Тому наші акції та матеріали, які ми під час них розповсюджуємо, користуються попитом у жителів міста», – прокоментувала місцевий координатор житлово-комунальних та енергетичних програм Громадянської мережі ОПОРА Аелітта Олійник.

автор материала:
Марина Усманова
22.02.2016
313

Comments

No comments yet. Yours will be first!