ОПОРА закликає херсонців створювати ОСББ

ОПОРА закликає херсонців створювати ОСББ
хитрый иисус

Чергову вуличну акцію провели у Херсоні активісти Громадянської мережі ОПОРА. Захід був спрямований на роз'яснення мешканцям багатоповерхівок необхідності створення ОСББ та надання практичних рекомендацій з цього приводу. На цей раз активісти спілкувалися з жителями Таврійського та Шуменського мікрорайонів.

Серед херсонців розповсюдили листівки, у яких детально викладено покрокове керівництво зі створення ОСББ. Також відповідні матеріали активісти розклеювали на інформаційних дошках біля під'їздів.

«Гарно, що активісти ОПОРИ роз'яснюють такі речі. Бо поки не стикаєшся з цим особисто, створення ОСББ здається досить складним процесом. А зараз – розуміємо, що все це цілком реально. Треба діяти», – коментує подію одна з мешканок Шуменського мікрорайону.

«Коли в нас з'явилось ОСББ – стало набагато краще, ніж раніше. Головою цілком задоволені. Тому й сусідів закликаємо. І підтверджуємо: ОПОРА розповідає правдиві та корисні речі», – сказала під час зустрічі одна з мешканок мікрорайону Таврійського.

«Я відчуваю, що такі зустрічі все ще дуже потрібні херсонцям, які тільки замислюються над створенням об'єднання співвласників. Тому ми будемо проводити їх і надалі», – заявила місцевий координатор житлово-комунальних та енергетичних програм Громадянської мережі ОПОРА Аелітта Олійник.

автор материала:
Марина Усманова
22.02.2016
318

Comments

No comments yet. Yours will be first!