ОПОРА долучиться до проведення «ЧистоFest»

ОПОРА долучиться до проведення «ЧистоFest»

Громадянська мережа ОПОРА долучиться до проведення фестивалю «ЧистоFest», який проходитиме у Херсоні та інших містах України у квітні цього року.
Про це повідомила місцевий координатор житлово-комунальних програм Громадянської мережі ОПОРА Аєлітта Олійник під час круглого столу Всеукраїнської організації: «Зробимо Україну чистою разом!», який відбувався в м. Херсон за підтримки ГО Благополучний град Херсон та Спілки жінок Херсонщини.


«Цього року «ЧистоFest» повинен стати наймасштабнішою акцією з прибирання країни, що включатиме в себе форуми, круглі столи та інші заходи. І це справжня честь – бути серед співорганізаторів акції на Херсонщині», – сказала головний інспектор з благоустрою Херсонського міськвиконкому Олена Мазур.


«Безумовно, ця подія важлива для міста і для країни в цілому, і ОПОРА просто не може до неї не долучитися. Поспілкувавшись з організаторами фестивалю «ЧистоFest», ми дійшли висновку, що наша допомога буде полягати в організації інформаційної підтримки, у проведенні тренінгів та майстер класів, в участі в організації інших заходів. Шукатимемо також ресурс на те, щоб закупити пакети та рукавички», – поділилася планами Аелітта Олійник.


Нагадаємо, що 23 квітня 2016 року в Херсоні планується проведення щорічної всеукраїнської соціальної акції з прибирання зелених зон та благоустрою територій «Зробимо Україну чистою разом!». Її мета — поліпшення екологічної ситуації в м. Херсоні, створення сприятливих умов для розвитку волонтерства і самореалізації молоді тощо. В рамках акції, крім масштабного прибирання, будуть проведені Всеукраїнський екологічний фестиваль «ЧистоFest», тематичні форуми, круглі столи тощо.


19.02.2016
336

Comments

No comments yet. Yours will be first!