Студентам - перспективу!

Студентам - перспективу!

20 січня у Херсонському державному аграрному університеті відбувся круглий стіл «Співпраця в рамках Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва як інструмент підвищення якості фахової підготовки студентів ХДАУ».

В.о. ректора ВУЗу Юрій Яремко та директор Інституту підвищення кваліфікації та перепідготовки Олександр Аверчев інформували учасників заходу про співпрацю Проекту з університетом та плани на подальше впровадження компонента «Розвиток трудових ресурсів».

«Кращі зі студентів будуть мати можливість навчатися в інтернатурі на передових підприємствах області, отримуючи протягом трьох місяців стипендію від Проекту», — акцентував Юрій Іванович.

Разом із тим, голова громадської організації «Земля Таврії» Олександр Синюк пояснив студентам механізм проведення конкурсу на навчання та вимоги до кандидатів, які прагнуть взяти у ньому участь.

Також виступали фахівець з розвитку та навчання персоналу холдінгу Agrofusion Катерина Писарєва, директор Херсонської філії ДУ «Інститут охорони ґрунтів України» Михайло Мельник та директор наукової бібліотеки ХДАУ Наталія Анічкіна.

Студенти оцінили перспективи Проекту і зацікавлені у подальшій співпраці. «Стажування та інтернатура – це прогрес! Адже студенти та випускники університету зможуть удосконалювати свої знання та навички», — вважає студент ХДАУ Роман Злотнік.

Проект фінансується Міністерством міжнародних справ Канади, реалізується та співфінансується Менонітською Асоціацією Економічного Розвитку (MEDA).

Студентам - перспективу! 0
23.01.2017
662

Comments

No comments yet. Yours will be first!