Груднева "Поетична шафа"

Груднева "Поетична шафа"

11 грудня відбулася зустріч херсонських майстрів слова «Поетична шафа». Захід традиційно пройшов у форматі «вільний мікрофон». Всі бажаючі читали улюблені поетичні та прозові рядки. Готувати не тільки свої, а й вірші улюблених письменників.

«Поетичний вечір — це чудові, талановиті люди, приємна, навіть трохи інтимна атмосфера, адже кожен ділиться своїми думками, переживаннями, емоціями, почуттями. Всі ми різні, і всі ми відчуваємо цей світ по різному, і так цікаво, а часом і необхідно, послухати, як відчувають світ інші, поділитися своїми думками. В поезії кожен розкриває душу, відкриває все найпотаємніше і висловлює недомовлене. Що нас тут всіх об'єднує, так це любов до мистецтва слова», — сказала поетеса Валерія.

Звичайно, поети змагалися у батлі. Цього разу перемогу та запрошення до театру виборола письменниця Ілона.

«Я вже вкотре проходжу до другого туру батлу. І ось сьогодні зрозуміла – що недаремно», — поділилась вона.

Звання «Поет місяця» отримав херсонець Микола, який написав вірш на тему «Поетична шафа». Тепер його фото висітиме на стіні ресторану «Istanbul» протягом наступного місяця.

Розігрували і друге запрошення. Та замість конкурсу костюмів, завсідники писали вірші про зелені очі. В результаті — друге запрошення дісталося Миколі та Іллі. Вони і завітають на «Казкове Євробачення».

Виступав херсонський гурт «WINDMUSIC». Вони, як завжди, «запалили» публіку. «Молодці! Дійсно хочеться слухати та слухати. І Яніна дуже сподобалась. Так співала, що дехто навіть танцювати почав», — коментує херсонка Ольга.

Окрім того, не обійшлося без виставок картин, книг, «безкінечного вірша», «скриньки побажань».

«Дійсно, який недільний вечір може бути кращий за проведений на поетичному вечорі. У такій творчій атмосфері і самому хочеться щось написати. Надихає…», — запевняє херсонець Роман.

Захід пройшов за підтримки Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б. Лавреньова, громадської організації «ФРІ» та Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. М. Куліша!

Не пропустіть лютневу «Поетичну шафу». Як завжди – неділя, одне із херсонських кафе, 18.00!

Груднева "Поетична шафа" 0Груднева "Поетична шафа" 1Груднева "Поетична шафа" 2Груднева "Поетична шафа" 3Груднева "Поетична шафа" 4Груднева "Поетична шафа" 5Груднева "Поетична шафа" 6Груднева "Поетична шафа" 7Груднева "Поетична шафа" 8Груднева "Поетична шафа" 9Груднева "Поетична шафа" 10Груднева "Поетична шафа" 11Груднева "Поетична шафа" 12Груднева "Поетична шафа" 13
11.12.2016
453

Comments

No comments yet. Yours will be first!