З лану – до столу!

З лану – до столу!

3 листопада на базі Інституту підвищення кваліфікації та перепідготовки Херсонського державного аграрного університету керівництво ВУЗу підписало Меморандум про співпрацю з Українським проектом бізнес-розвитку плодоовочівництва. Здавалось би – зовсім нещодавно. А результати співпраці вже видно — студентам проводять тренінги, їх возять на екскурсії до обласних сільськогосподарських підприємств.

Так, 30 листопада відбулась поїздка на ЗАТ «Чумак». Студенти та викладачі на власні очі побачили, як і за допомогою яких технологій відбувається виробництво кетчупу, майонезу, соусів соків та іншої продукції. Дізналися про канали поставки сировини, ринки збуту товарів.

«Я завжди мріяла побачити, як упаковують продукцію. Як виявилось – все настільки налагоджено. Тільки добре організоване виробництво буде успішним. А те, що я побачила – просто вразило. Я б хотіла працювати на такому підприємстві», — поділилась студентка економічного факультету Олена Танченець.

Активістка з біолого-технологічного факультету Анастасія Троянова зазначила: «На виробництві дуже чисто – це великий плюс, адже працівники виробляють продукти харчування і все має бути стерильним».

Окрім того, майбутні економісти та біотехнологи послухали історію створення підприємства, ознайомились зі специфікою роботи на ньому.

«Вразила модернізація й автоматизація підприємства. Технічне забезпечення, так само, як і сировина, впливає на якість виробленої продукції, — сказав майбутній бухгалтер Олександр Захарченко. – Шкода лиш, що сировина в основному іноземна. Добре було б залучати більше українського продукту»,

Студент біолого-технологічного факультету Володимир Пасєчко згоден із Олександром. Та шкодує, що екскурсія промайнула, наче одна мить: «Ми побачили, як і за допомогою чого готують відомі всім кетчупи та майонези. Довідалися про організацію виробничого процесу на підприємстві. Вцілому, екскурсія була цікавою та пізнавальною».

Тож, поїздка вдалась! Студенти задоволені і чекають на наступну. «Для учнівської молоді такі виїзди просто необхідні. Ми навчаємось у аграрному ВУЗі і маємо розуміти, як влаштоване виробництво», — вважає студентка економічного факультету Ольга Прищепа.

З лану – до столу! 0З лану – до столу! 1З лану – до столу! 2З лану – до столу! 3З лану – до столу! 4З лану – до столу! 5З лану – до столу! 6З лану – до столу! 7З лану – до столу! 8З лану – до столу! 9
02.12.2016
475

Comments

No comments yet. Yours will be first!