Ярмарок у ХДАУ: смачно та доступно

Ярмарок у ХДАУ: смачно та доступно

10 листопада в Херсонському державному аграрному університеті відбувся осінній ярмарок «Дари осені-2016».

Активну участь у заході прийняли студенти та співробітники університету. Завітали і майбутні абітурієнти.

«Учні херсонських шкіл мали змогу прийняти участь у виставці «Осіння композиція», яка проводилась у рамках ярмарки «Дари осені-2016».

На розгляд журі були представлені різноманітні композиції, в т.ч. з гарбузом. Всі учасники виставки отримали подяки та заохочувальні призи.

За результатами оцінювання журі переможцями виставки стали:

1-ше місце – Херсонський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа ІІ ступеня-ліцей журналістики, економіки та правознавства» Херсонської міської ради;

2-ге місце – Херсонський загальноосвітній навчально-виховний комплекс №11 Херсонської міської ради;

3-тє місце – Херсонська спеціалізована школа I-III ступенів №54 з поглибленим вивченням іспанської та інших іноземних мов Херсонської міської ради», — розповів на своїй сторінці у Facebook декан агрономічного факультету ХДАУ Іван Мринський.

На прилавках можна було знайти все, чого тільки душа побажає: вареники, сушені гриби, рибу, суші, юшку, солодку випічку, мед, фрукти та овочі… Продавали навіть різноманітні напої. І все це за доступними цінами.

Можна було досхочу наїстися та повеселитися. Адже на ярмарок завітали співаки, художники і навіть ворожка, яка пророкувала майбутнє.

«Все було дуже смачно! Просто очі розбігалися – не знав що і купувати. Такі заходи об'єднують студентів, вчать працювати у команді. Та ще й поїсти можна практично за безцінь», — сказав голова Студентського парламенту ХДАУ Влад Кривий.

Ярмарок у ХДАУ: смачно та доступно 0Ярмарок у ХДАУ: смачно та доступно 1Ярмарок у ХДАУ: смачно та доступно 2Ярмарок у ХДАУ: смачно та доступно 3Ярмарок у ХДАУ: смачно та доступно 4Ярмарок у ХДАУ: смачно та доступно 5Ярмарок у ХДАУ: смачно та доступно 6Ярмарок у ХДАУ: смачно та доступно 7Ярмарок у ХДАУ: смачно та доступно 8Ярмарок у ХДАУ: смачно та доступно 9Ярмарок у ХДАУ: смачно та доступно 10
11.11.2016
706

Comments

No comments yet. Yours will be first!