Студентам розповіли як ефективно вирощувати овочі

Студентам розповіли як ефективно вирощувати овочі

10 листопада на базі Інституту підвищення кваліфікації та перепідготовки ДВНЗ «ХДАУ» у рамках Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва (УПБРП) зачитали лекцію «Передові технології вирощування овочів у Голландії та Ізраїлі».

У заході взяли участь студенти та викладачі університету.

Представник проекту Олександр Синюк презентував студентам досвід цих двох країн у вирощуванні сільськогосподарської продукції. Особливо слухачів вразила закордонна система поливу. Та що на піщаному та кам'янистому ґрунтах урожаю можна збирати більше, ніж нині на родючих українських чорноземах. Вся справа — у новітніх технологіях.

«Дивним було бачити на фото кущі перцю у мій зріст. Чи то овочі без насіння. Звичайно, це досить зручно. Та з такого урожаю на наступний рік нічого не матимеш. Тільки як придбаєш для посадки нове насіння», — сказала студентка ХДАУ Тетяна Падалка.

Студент ВУЗу Влад Кондратенко запевнив: «Здивувала ступінь сучасних технологій і способи вирощування культур, які дають у декілька разів більше готової продукції. Безумовно, такі технології потрібні й Україні. Чорноземи на нашій території побудували фундамент для вирощування сільськогосподарських культур, але для збільшення об'єму готової продукції і покращення якості необхідно впроваджувати нові технології».

Студентам розповіли як ефективно вирощувати овочі 0Студентам розповіли як ефективно вирощувати овочі 1Студентам розповіли як ефективно вирощувати овочі 2Студентам розповіли як ефективно вирощувати овочі 3Студентам розповіли як ефективно вирощувати овочі 4Студентам розповіли як ефективно вирощувати овочі 5Студентам розповіли як ефективно вирощувати овочі 6
автор материала:
Альона Мовчан
11.11.2016
609

Comments

No comments yet. Yours will be first!