"Поетична шафа" розширює горизонти

"Поетична шафа" розширює горизонти

«Листопадна зустріч настільки насичена — я ні на мить не відволікалась від виступаючих. Цього разу багацько поетів взяли участь у батлі, а скільки музикантів! Відкрила для себе гурт WINDMUSIC, Сергія Французова. Позитивне враження залишили і уже відомі мені співаки, які не вперше на „Поетичній шафі“, — поділилась херсонка Любов Чуб.

Так, 6 листопада відбулася „Поетична шафа“. Традиційно вона пройшла у форматі „вільний мікрофон“. Розіграли між поетами запрошення до херсонського драмтеатру. І так, у найзапеклішому за всю історію „Шафи“ батлі перемогла поетеса Тетяна Гладиш.

»Дійсно, боротьба була не з легких. І я завдячую своїй перемозі кожному, хто прийшов на творчий вечір і оцінив мою поезію", — запевнила вона.

Звання «Поет місяця» виборов Петро Горбунов. Чиє фото висітиме у кафе «Чайна карта» до наступної зустрічі.

Не обійшлося й без концертної програми, виставок картин, книг, «безкінечного вірша» та «скриньки побажань».

«Вкотре приходжу на поетичний вечір і враження залишаються тільки позитивні. Не хочеться говорити банальщини, та дійсно все дуже затишно, цікаво та творчо», — сказав поет та музикант Роман Август.

«Поетична шафа» розширює свої горизонти до всеукраїнського рівня. Адже цього разу на зустріч завітав поет із Южноукраїнська Сашко Обрій. Він презентував свою другу збірку «І.ДЕ.Я».

«Недільний вечір в „Чайній карті“ запам'ятався мені високою явкою та різноплановістю творчої молоді, яка несподівано хлинула на „Поетичну шафу“, щойно пробила призначена година. Я виокремив для себе декількох поетів — це Петро Горбунов, Роман Август (що підкорили мій вибагливий смак експресивністю, кмітливістю та винахідливістю) та Тетяна Гладиш», — розповів Сашко.

Відвідали творчий вечір і голови Херсонського та Тернопільського обласних об'єднань Всеукраїнського товариства «Просвіта». Вони також поділилися із молодими поетами своїми літературними здобутками.

Захід пройшов за підтримки Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б. Лавреньова, магазину-кафе «Чайна карта», громадської організації «ФРІ» та Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. М. Куліша!

Наступна «Поетична шафа» — 4 грудня! Не проґавте!

Більше фото тут: https://vk.com/poetychna_shafa

"Поетична шафа" розширює горизонти 0"Поетична шафа" розширює горизонти 1"Поетична шафа" розширює горизонти 2"Поетична шафа" розширює горизонти 3"Поетична шафа" розширює горизонти 4"Поетична шафа" розширює горизонти 5"Поетична шафа" розширює горизонти 6"Поетична шафа" розширює горизонти 7"Поетична шафа" розширює горизонти 8"Поетична шафа" розширює горизонти 9"Поетична шафа" розширює горизонти 10"Поетична шафа" розширює горизонти 11"Поетична шафа" розширює горизонти 12"Поетична шафа" розширює горизонти 13"Поетична шафа" розширює горизонти 14"Поетична шафа" розширює горизонти 15"Поетична шафа" розширює горизонти 16"Поетична шафа" розширює горизонти 17"Поетична шафа" розширює горизонти 18"Поетична шафа" розширює горизонти 19
07.11.2016
383

Comments

No comments yet. Yours will be first!