Віртуальний подарунок вчителям та учням

Віртуальний подарунок вчителям та учням

До Дня вчителя Центральна міська бібліотека ім. Лесі Українки підготувала віртуальний подарунок, аби дещо полегшити невпинну педагогічну працю.
На сайті бібліотеки інформаційно-бібліографічним відділом розроблено сторінку Лесі Українки з нагоди 145-річчя від дня народження письменниці.
Фактично, це об'єднання всього творчого доробку в п'яти розділах, які містять не тільки біографію, відомості про творчий шлях та музичні уподобання поетеси, а й кращі розробки уроків літератури, цікаві презентації, аудіокниги, фільми, сценарії. Наразі список літератури налічує понад 130 статей періодики з фонду ЦБ ім. Лесі Українки, 25 книг та більше 100 електронних ресурсів фонду Національної бібліотеки ім. В. І. Вернадського, доступних в онлайн режимі.
Сторінка «Світле безсмертя Лесі Українки: творчість письменниці в різних аспектах» буде корисною як для вчителів, так і для учнів, студентів, викладачів, бібліотекарів та звичайних поціновувачів української класики.
Користуватися нашими джерелами тепер швидко та зручно, то ж не проґавте таку можливість, завітайте на сайт ЦБ ім. Лесі Українки! Успіхів та натхнення Вам, шановні читачі!


cls.ks.ua/chitacham/storinka-lesi-ukra%D1%97nki


автор материала:
Юлианна
29.09.2016
330

Comments

No comments yet. Yours will be first!