"Євробачення" стане частиною нового театрального сезону

"Євробачення" стане частиною нового театрального сезону

14 жовтня актори херсонського драмтеатру відкриють 81-й театральний сезон!

«У цьому році ми святкуватимемо 185-річчя театру і я хочу, щоб ця дата була вписана у його історію», — наголосив під час прес-конференції директор херсонського драмтеатру Олександр Книга.

Проте, до того, як ювілейний сезон стартує, театр візьме участь у багатьох національних та закордонних фестивалях. Наступного тижня творчий колектив їде до Львова презентувати «Енеїду» Котляревського. У рамках фестивалю «Золотий лев» наші актори гратимуть на сцені Національного академічного українського драмтеатру ім. М. Заньковецької.

22 вересня херсонські делегати їдуть до м. Кропивницький (колишній Кіровоград), де покажуть моновиставу «Порожнеча».

На початку жовтня актори їдуть до Румунії. «Ми мали відкривати театральний сезон 7-го жовтня, але нас запросили у місто Берлад на фестиваль. Там ми покажемо «Рольові ігри». Єдина складність – виявилося, що в їхньому театрі немає поворотного кола і нам довелося влітку переформатувати виставу, щоб зіграти її без цього кола. Це дуже складно, бо там певна динаміка, але Сергій Павлюк разом з колективом вирішили таку проблему. Вистава величезна, їде 45 чоловік, плюс декорації. Сподіваюся, що наші тонкощі гумору будуть зрозумілими», — розповів Олександр Андрійович.

Також він повідомив, що румуни зацікавлені у співпраці: «Ми готуємо декілька спільних проектів».

Завершальною стане поїздка з 12 по 15 жовтня до литовського м. Вільнос, де херсонці представлять виставу «Не плачте за мною ніколи».

Після ювілейного вечора з нагоди відкриття сезону, на городян чекатиме багато сюрпризів. 15 та 16 жовтня відбудеться прем'єра вистави ірландського драматурга Мартіна МакДонаха «Каліка з острову Інішмаан».

До новорічних свят відбудеться іще декілька прем'єр. А на юних любителів оперети чекатиме вистава «Новорічне Євробачення у Херсоні».

12.09.2016
777

Comments

No comments yet. Yours will be first!