Вулична акція на тему енергозбереження пройшла у Східному мікрорайоні Херсону

Вулична акція на тему енергозбереження пройшла у Східному мікрорайоні Херсону

Чимало мешканців багатоповерхівко Східного мікрорайону зацікавилися вуличною акцією Громодянської мережі ОПОРА,. Під час акції активісти ОПОРИ відповідали на питання мешканців мікрорайону щодо енергоефективності та термомодернізації, надавали корисні поради, як зекономити газ та електроенергію. Багато питань торкались утеплення квартир, більш дбайливого використання електроприладів. Були також запитання що до створення ОСББ та подальших спільних кроків що вели б до економії енергоресурсів.

«Я багато думала про утеплення зовнішніх стін своєї квартири. Зараз багать компаній це роблять та пропонують свої послуги. Ї ті мої сусіди, які це зробили, начебто задоволені, але ті, хто живе поруч з ними – вже не так… Кажуть, що в них від цього стіни починають мокнути… Звісно, що набагато краще було б зібратись разом та утеплювати повністю фасад… Рада була почути про державні програми, з якими це було б набагато простіше. Так як ми організуємо у своєму будинку ОСББ, то може надалі ї скористаємось» — розповіла одна з мешканок.

«До Східного мікрорайону ми зараз доїхали вперше. Тому не здивувались, шо зацікавленість в людей дуже велика. Буклети з корисними порадами що до енергозбереження, надруковані за підтримки Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні», які ми взяли з собою на акцію, розійшлись вже в перші хвилини. Але ще була й купа запитань» — прокоментувала подіюмісцевий координатор житлово-комунальних та енергетичних програм Громадянської мережі ОПОРА Санья МакНил*

*(Имя изменено ред. в связи с политикой ред. 1) Недопустимость использования ресурса с монопольным правом популяризации в статье персоны, которая может быть отъемлема от события, темы, предмета, продукта, действия, и заменена на какую либо другую персону, с исполнением той же функции. 2) Отсутствие личного ознакомления с упоминаемой особой кого либо из редакции, а тем самым, невозможности объективной оценки персонажа в статьях​, и его отношения к упоминаемому в статье событию, теме, предмету, продукту, действию)
25.07.2016
223

Comments

No comments yet. Yours will be first!