Жителі Херсона можуть отримувати державні послуги через Інтернет

Жителі Херсона можуть отримувати державні послуги через Інтернет

Останніми днями у Херсоні все більше з'являється бордів, які інформують городян про нові можливості отримання державних послуг онлайн за допомогою Інтернет-платформи iGov (https://igov.org.ua/).

І справді, з ініціативи волонтерів та за підтримки органів влади по всій Україні, і на Херсонщині зокрема, активно впроваджується сучасна система дистанційного надання адміністративних послуг. Так, жителі Херсона вже можуть отримати 40 електронних послуг, у тому числі щодо реєстрації ФОП або юридичної особи, одержання інформації про право власності та речові права, витягу з Єдиного державного реєстру МВС або відомостей з Державного земельного кадастру. Це значно спрощує комунікацію громадян з владою, позбавляє відповідний процес корупційної складової та безкінечних черг, економить дорогоцінний час.

Переваги беззаперечні, тож владі Херсона треба активізуватися для впровадження послуг в електронній формі. Тим більше, що в інших містах нашої області, зокрема в Каховці, кількість послуг, які можуть отримати громадяни через Інтернет-портал iGov, більша. Надання адміністративних послуг онлайн особливо важливе й для вирішенням нагальної проблеми навколо величезних черг у міському ЦНАПі, які викликають справедливе обурення городян і призводять до соціального напруження.


Кулик Павло

Координатор Проекту iGov в м. Херсоні та Херсонській області.
Email: kylikpavel@ukr.net
Тел: +380661622002

автор материала:
Кулик Павло
11.06.2016
263

Comments

No comments yet. Yours will be first!