6 - 8 апреля. Выставка "Стройиндустрия. Энергосбережение." Агрострой. (Херсон)

6 - 8 апреля. Выставка "Стройиндустрия. Энергосбережение." Агрострой. (Херсон)
организация:
ПФ Экспо- центр
начало:
06.04.2017 08:00
завершение:
08.04.2017 14:00
адрес:
ККЗ Юбилейный
номер телефона и другие контакты:
0552 45-40-17, 095 287-91-88
сайт:
локация / областной центр:
Херсон
У ККЗ Ювилейний з 6 по 8 квітня відбудеться 19 галузева будівельна виставка «Будіндустріия 2017. Енергозбереження». Традиційний організатор заходу – Херсонський Виставковий центр «Експо- Центр».

До уваги відвідувачів – пропозиції у різних сегментах ринку: від будівельних матеріалів — до енергозберігаючих технологій. На стендах учасників будуть представлені матеріали та технології: вікна, двері, фасади, освітлення, будівельні та оздоблювальні матеріали, інженерні системи, тепло-, енерго-, водооснащення, котельне обладнання, енергозберігаючі технології, нові рішення для комунального господарства, благоустрою оселі та прилеглої території.

Традиційно на виставці не тільки презентуються продукція та послуги, але й вивчаються нові тенденції, зустрічаються ділові партнери, досягаються домовленості про подальшу співпрацю. Учасники виставки завжди очікують появи нових споживачів і покупців, міцних взаємовигідних контактів, відвідувачі – нової інформації про товари, що може оптимізувати робочий процес. Це головне завдання яке вирішує виставка.

Питання енергоефективної економіки надзвичайно гостре та актуальне на сьогодні. Держава та суспільство вирішує завдання скорочення споживання газу, переходу на альтернативні джерела енергії, оновлення технологій. Сучасні енергозберігаючі проекти в промисловості та житлово-комунальному господарстві обов’язково будуть представлені на виставці. Адже утеплення стін, підвалів, дахів, встановлення індивідуальних лічильників, заміна вікон, використання твердопаливних котлів – це першочергові заходи з підвищення енергоефективності житла.

Розклад роботи виставки з 10 до 17 г.
  • бесплатно
  • конференции
  • выставки
24.01.2017
681

Comments

No comments yet. Yours will be first!
EVENTS in the WORLD
http://sol-legas.com/events