20 жовтня. Український експеримент; Ти, не додивишься до кінця! (Херсон)

20 жовтня. Український експеримент; Ти, не додивишься до кінця! (Херсон)
организация:
АРТ_КІНО, Ювілейний, Херсон, фільми, КІНОВІДЕОПРОКАТ
начало:
20.10.2016 17:00
завершение:
20.10.2016 18:30
адрес:
Велика сцена Ювілейного, Найбільший екран міста
цена:
30
номер телефона и другие контакты:
22-60-96, 45-45-60
локация / областной центр:
Херсон
Це п’ять документальних історій стосунків між людиною та сучасними містами, серед яких Київ, Лісабон, Лос-Анджелес, Бровари та село Піски. Світові прем’єри фільмів відбулися на Третьому міжнародному фестивалі кіно та урбаністики «86: Коло поколінь», що проходить за підтримки Держкіно України. У рамках презентації альманаху відбудеться київська прем’єра стрічки “Цвєтаєвої та Маяковського” режисерки Поліни Мошенської — володарки Гран-прі першого національного конкурсу документального кіно Пальма Півночі та грошового призу розміром 25 000 грн.
Окрім цього, до альманаху увійшли: експериментальна стрічка “Перемир’я” Валерія Пузіка, яка отримала спеціальну відзнаку конкурсу та “Дивокрай” українсько-американських медіа-активістів Наташі Машарової та Анатолія Ульянова, якій дістався приз глядацьких симпатій.
«86» — міжнародний фестиваль кіно та урбаністики, який вже три роки проходить у місті Славутич Київської області. Програма фестивалю включає покази яскравих документальних фільмів, спілкування з режисерами, ранкову йогу, особливо цікаву програму для дітей та музичні події.
Протягом фестивалю діють два національних конкурси My Street Films та Пальма Півночі, переможці яких отримують подальшу підтримку 86PROKAT та дистриб'юцію на вітчизняних і міжнародних платформах.
УКРАЇНСЬКИЙ ЕКСПЕРИМЕНТ
ДИВОКРАЙ
реж. — Наташа Машарова, Анатолій Ульянов
США, 2015, 25’, приз глядацьких симпатій національного конкурсу документального кінофестивалю “86” “Пальма Півночі” 2016.
Сполучені Штати Америки – справжня казка. Голлівуд, лімузини, відомі актори, Бродвей. Здається, тут кожного чекає карколомна кар’єра. Серед тих, хто в очікуванні – безліч українських емігрантів, які теж шукають нового життя у казці. У Дивокраї.
ЦВЄТАЄВОЇ І МАЯКОВСЬКОГО
реж. Поліна Мошенська
Україна, 2016, 27′, Гран-Прі “Пальми Півночі”
Яка відстань між Цвєтаєвою та Маяковським? Київська Троєщина знає усі цеглинки: від незграбного 1918-го й до 2016-го. Поетична оповідь дивних стосунків – вулиці та проспекту, кінематографа та людини.
ПЕРЕМИР’Я
реж. Валерій Пузік
Україна, 2015, 11’, спеціальна відзнака “Пальми Півночі”
15 лютого 2015 року – день перемир’я. Ніякої стрілянини, тільки затишок та спокій. Довіра, надія, любов. Політики домовились. «Про що?» — питає гуркіт градів у Пісках. «Про що?»- питають ненаситні кулеметні черги.
70 ВУЛИЦЬ
реж. Макс Лижов
Бровари, 7’, учасник MyStreetFilmsUkraine, учасник національного конкурсу ОМКФ 2016
Декомунізація йде містами і селами, вулицями іпроспектами, будинками і квартирами. Та чи здатен статичний процес зміни табличок декомунізувати піонерів, комсомольців, партійних діячів чи комуністів? Адже у Броварах кожен третій ще живе в Радянському Союзі. Та чи лише в Броварах?
РОЖЕВА МАПА
реж. Ель Парвулеско
«Рожева мапа» – один із найамбітніших проектів в історії колоніальних воєн… а також назва майбутньої кав’ярні мого випадкового гіда у столиці однієї колишньої імперії. Чи було це місто колись моїм? Я вже не пам’ятаю. Можливо, це місто Улісса.
  • приключения
19.10.2016
340

Comments

No comments yet. Yours will be first!
EVENTS in the WORLD
http://sol-legas.com/events