11 листопада. Презентація поетичної збірки "І.ДЕ.Я" (Херсон)

11 листопада. Презентація поетичної збірки "І.ДЕ.Я" (Херсон)
начало:
11.11.2016 10:00
завершение:
11.11.2016 11:30
адрес:
м. Херсон, вул. Св. Кирила та Мефодія, 14А
номер телефона и другие контакты:
(050)-768-08-89
локация / областной центр:
Херсон
Збірка складається з трьох розділів: насіння, дерево та яблуко (і +де + я). До першої частини увійшли обрані вірші з дебютної книги автора в новій редакції. Другий розділ вміщує переважну більшість римованих творів, написаних Олександром за останні два роки. «Яблуко» ж складається виключно з верлібрів.

Книга наповнена урбаністичними сюжетами, котрі постійно переплітаються з образами природи. Відлуння цього поєднання простежується і у зовнішньому дизайні збірки.

На розвороті збірки зображена варіація фрагменту картини Мікеланджело Буонаротті «Народження Адама». Дві руки тягнуться одна до одної. Одна уособлює технократичний світ, друга – природу. Це два основних варіанти розвитку цивілізації, між якими людина постійно має обирати свій шлях.

Сам Сашко вбачає вихід у поступовому відродження зв`язку людини з природою, частковому, а то й повному, поверненню до витоків – гармонійного співіснування людини та природи.

Тож, херсонські любителі поезії, приходьте на презентацію збірки "І.ДЕ.Я", спілкуйтесь з автором та набирайтесь позитивного настрою!

До речі, бажаючі зможуть придбати книгу у автора після презентації.
  • бесплатно
08.11.2016
397

Comments

No comments yet. Yours will be first!
EVENTS in the WORLD
http://sol-legas.com/events