6 листопада. ПОЕТИЧНА ШАФА (Херсон)

6 листопада. ПОЕТИЧНА ШАФА (Херсон)
вконтакте:
начало:
06.11.2016 16:00
завершение:
06.11.2016 18:00
адрес:
вул. Суворова, 32, кафе "Чайна карта"
номер телефона и другие контакты:
(050)-768-08-89, Альона
локация / областной центр:
Херсон
Захід традиційно проходитиме у форматі «вільний мікрофон». Всі бажаючі зможуть прочитати свої улюблені поетичні чи прозові рядки. Можна готувати не тільки свої, а й вірші улюблених письменників.

Так, на вас чекатиме концертна програма, виставки картин, книг, «безкінечний вірш», «скринька побажань» та ще багато цікавого! Поети, прозаїки, готуйтеся до батлу — кращий отримає супер-приз! А саме, запрошення на двох до театру ім. Куліша.

Окрім того, не забувайте про новий конкурс — презентацію теми, яку ви обираєте на початку зустрічі. До речі, фото переможниці попередньої «Поетичної шафи» досі красується у кафе.

Приходьте самі та беріть з собою друзів! Ви проведете незабутній вечір! На вас чекатимуть багато сюрпризів!

Тільки уявіть собі — жива музика, її величність Поезія, творча атмосфера, позитивні люди і смачні кава, чай, какао… Який недільний вечір може здатися кращий за той, який ви проведете на «Поетичній шафі»?!

Захід проходитиме за підтримки Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б. Лавреньова, громадської організації «ФРІ» та Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. М. Куліша!
  • бесплатно
01.11.2016
410

Comments

No comments yet. Yours will be first!
EVENTS in the WORLD
http://sol-legas.com/events