3 листопада. Меморандум про співпрацю ХДАУ (Херсон)

3 листопада. Меморандум про співпрацю ХДАУ (Херсон)
начало:
03.11.2016 08:00
завершение:
03.11.2016 10:00
адрес:
ДВНЗ "ХДАУ", корпус Інституту підвищення кваліфікації та перепідготовки ДВНЗ «ХДАУ» за адресою: вул. Володимирова, 17, ауд. 12а
сайт:
локация / областной центр:
Херсон
3 листопада відбудеться урочисте підписання Меморандуму про співпрацю між Херсонським державним аграрним університетом та Українським проектом бізнес-розвитку плодоовочівництва.

Серед основних пунктів проекту: розвиток ринку, розвиток трудових ресурсів, доступ до фінансових ринків та використання інноваційного фонду.

Підписання Меморандуму є важливим кроком у питаннях розвитку трудових ресурсів, адже передбачається:
а) доведення рівня університетської освіти до вимог бізнесу;
б) покращення та розвиток навичок випускників університетів до рівня, якого вимагає плодоовочевий сектор;
в) 140 студентів університету отримають можливість стажування та набуття короткострокового робочого досвіду.

Протягом семи років (2014-2021), Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва (УПБРП) буде розширювати та розповсюджувати досягнення «Українського проекту розвитку плодоовочівництва», який MEDA реалізовувала з 2008 року до 2013 року у Запорізькій області та АР Крим. УПБРП буде діяти в південних областях: Запорізькій, Херсонській, Миколаївській та Одеській, і прагнути покращення рівня життя для 44 000 дрібних та середніх виробників, які вирощують плодоовочеву продукцію. MEDA очікує, що фермери, за сприяння УПБРП, до кінця проекту колективно збільшать продажі плодоовочевої продукції до 50 000 тон на суму $ 40 млн щорічно.

Тож, небайдужі до освіти та подальшого працевлаштування студентів, приходьте на захід — слухайте, коментуйте, запитуйте.

Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва (УПБРП) запрошує Вас на урочисте підписання Меморандуму про співпрацю між Херсонським державним аграрним університетом (ХДАУ) та Українським проектом бізнес-розвитку плодоовочівництва (УПБРП)

Якщо у Вас виникнуть запитання щодо участі в заходах, організованих Українським проектом бізнес-розвитку плодоовочівництва, звертайтесь до консультантів Проекту у Херсонській області – Громадська організація «Земля Таврії», за тел.: (050) 603-85-83
  • бесплатно
01.11.2016
450

Comments

No comments yet. Yours will be first!
EVENTS in the WORLD
http://sol-legas.com/events