3-9 вересня. Кіномайстерня Mykolaiv Urban Days

3-9 вересня. Кіномайстерня Mykolaiv Urban Days
организация:
Mykolaiv Urban Days
вконтакте:
начало:
03.09.2016 13:00
завершение:
09.09.2016 19:00
адрес:
вул. Адміральська, 20
номер телефона и другие контакты:
093 116 7026
локация / областной центр:
Николаев
«Майстерня міста» разом з Фестивалем короткометражного кіно «Громадський проектор» у рамках фестивалю Mykolaiv Urban Days оголошує про старт реєстрації команд на Кіномайстерню міста, яка відбудеться впродовж 3-9 вересня 2016 року та присвячена Дню міста Миколаєва.

Ми збираємо команди молодих та активних містян від одного і більше людей, які бажають під кураторством та допомогою досвідченого режисера зняти власний документальний фільм на тему «Зміни у Миколаєві».

Якщо Ви досвідчений режисер, або тільки мрієте розпочати творчий шлях, то ласкаво запрошуємо Вас до Кіномайстерні!

Впродовж 10-31 серпня необхідно зареєструвати свою команду за посиланням: docs.google.com/forms/d/1FbWmiT2g1GYGVbx2SBVQsdF4RMQtmiYGlvFWqzmwJqI/viewform?edit_requested=true

Після реєстрації команди, з нею зв’яжеться координатор проекту, який надасть учасникам Кіномайстерні міста домашнє завдання перед зйомками.

3 вересня 2016 року на території Майстерні міста біля будівлі Миколаївської міської ради відбудеться старт Кіномайстерні, де координатори проекту проведуть вступний майстер-клас по зйомці документального кіно, команди оберуть теми зйомок та відправляться, власне, на тиждень у бурхливий світ зйомок документального короткометражного кіно.

Весь тиждень зйомок та монтажу фільмів координатори Кіномайстерні супроводжуватимуть команди та допомагатимуть їм у процесі зйомок та монтажу фільмів.

Ввечері 9 вересня жителі Миколаєва будуть запрошені на перегляд та обговорення знятих фільмів, де будуть обрані переможці, які отримають призи та автоматичну участь зі своїм знятим фільмом у Фестивалі короткометражного кіно «Громадський проектор», який відбудеться 24 вересня, де учасники Кіномайстерні ще й будуть змагатися за головний приз фестивалю у розмірі 15 тисяч гривень.
  • бесплатно
  • фестиваль
22.08.2016
473

Comments

No comments yet. Yours will be first!