8- 9 вересня. II Open Data Forum (Херсон)

8- 9 вересня. II Open Data Forum (Херсон)
начало:
08.09.2016 06:00
завершение:
09.09.2016 15:00
локация / областной центр:
Херсон
IT-фахівцям та громадським діячам можна спільно працювати у напрямку відкритості влади і не тільки.
Маєте ідеї? Маєте команду? Але не вистачає досвіду як впровадити, популяризувати чи навіть монетизувати ваші IT-рішення у сфері відкритих даних?
Не пропустіть на #opendataforum2016 виступ Виктор Гурский, операційного директора 1991 Open Data Incubator, який розповідатиме про те, як перетворити відкриті державні дані на реальні інноваційні проекти — стартапи, як конвертувати ці дані у ВВП.
Це буде справжнє керівництво до дії для IT-сектора, стартапів і держави.
Реєструйтесь на виступ за посиланням: bit.ly/ks-ODF
1991 — перший в Україні некомерційний інкубатор, який допомагає перетворити тонни відкритих державних даних на реальні стартапи, що надають сервіси українським громадянам, підприємствам та державним органам.

Організатори II OPEN DATA FORUM розповіли про трьох наступних спікерів форуму.
Евгений Попов, Керівник Південноукраїнського представництва Міжнародний фонд «Відродження», презентує учасникам Форуму програми МФВ, що націлені на підтримку громадських організацій, які працюють в антикорупційному напрямку, та підвищення прозорості діяльності влади.
Serhii Karelin, експерт відділу бюджетної політики Ейдос: Центр політичних студій та аналітики під час #opendataforum2016 розповість про те, як створювалась система відкритого бюджету, які були проблеми з її впровадженням та що планується зробити в майбутньому: нові модулі системи та перспективи.
Наталья Кравченко, керівник проекту Пошуково-аналітична система 007розповідатиме про нові інструменти громадського контролю за фінансовою прозорістю державного сектору, а саме про веб-сервіс 007 на основі відкритих даних про публічні фінанси.
Дізнайтесь про все це на #opendataforum2016 8-9 вересня у Херсоні.
Участь є безкоштовною, реєструйтесь: bit.ly/ks-ODF
Детальніше: odf-2016.fundunion.org/
Організаторами Форуму виступають Херсонський обласний благодійний фонд «Об’єднання», Херсонська громадська організація «Центр досліджень суспільства» за підтримки Херсонської міської ради.
Всі запитання можна направляти на емейл: office@fundunion.org, або по телефону: +380999428115
  • бесплатно
  • конференции
26.08.2016
437

Comments

No comments yet. Yours will be first!
EVENTS in the WORLD
http://sol-legas.com/events