25 травня. Аукціон бізнес-ідей, або "Cash flow по-херсонськи"

25 травня. Аукціон бізнес-ідей, або "Cash flow по-херсонськи"
организация:
Херсонська обласна бібліотека для дітей ім.Дніпрової Чайки
вконтакте:
начало:
25.05.2016 08:00
завершение:
25.05.2016 10:00
адрес:
Херсонська обласна бібліотека для дітей ім.Дніпрової Чайки
номер телефона и другие контакты:
099-971-24-13
локация / областной центр:
Херсон
25 травня об 11.00 в рожевій залі Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки відбудеться яскраве театралізоване свято — «випускний» у бізнес-школі у формі аукціону бізнес-ідей, або «Cash flow по-херсонськи».
П’ятеро фіналістів будуть захищати власні бізнес-проекти перед авторитетним журі, змагаючись за цінні подарунки. Ідея кожного учасника оригінальна та незвичайна і матиме всі перспективи для успішної реалізації.
Програма економічної просвіти школярів-старшокласників отримала інтригуючу та привабливу для підлітків назву «Бізнес школа «Мільйон – це просто!». Бізнес-школа успішно стартувала ще у 2010 році та випустила вже три покоління бізнес-юніорів із Херсону та області.
Організатори проекту – Херсонська обласна бібліотека для дітей імені Дніпрової Чайки та кредитна спілка «Народна довіра». Проект 2015-2016 рр. було реалізовано за підтримки управління освіти міської ради та обласної державної адміністрації.
Бізнес-школа — це унікальна можливість для херсонських старшокласників не просто здобути додаткові до шкільної освіти знання, а й стати успішними, фінансово грамотними та безкоштовно отримати життєво важливі знання та при цьому ще й заробити власною інтелектуальною працею гроші!
ІІІ етап проекту став міжрегіональним, адже паралельно з херсонською бізнес-командою фінансовій та економічній грамотності навчались діти ще з таких міст України, як Харків, Чернігів та Стрий (Львівська область).
Спілкувалися бізнес-школярі різних міст через мережу Інтернет, адже бізнес-школа має власний сайт та групу в соціальній мережі.
Херсонська бізнес-команда протягом навчального року відвідала близько десятка інтерактивних тренінгів різної тематики. Поетапно виконуючи завдання тренінгів, спілкуючись з успішними людьми фінансової сфери, читаючи найновішу спеціальну літературу, учасники бізнес-школи отримували бали, кількість яких на кінець проекту якраз мала скласти мільйон.
Цей символічний мільйон назавжди залишиться за плечима дітей у дорослому житті.
На фінальному шоу випускників чекатимуть три випробування:
1) інтелектуальне – «Фінансовий консультант»;
2) аукціон, де діти демонструватимуть свої маркетингові здібності;
3) презентація власних бізнес-проектів кожним з учасників.
Переможці отримають в подарунок електронні читанки-рідери, які допоможуть їм стати успішними людьми завдяки постійному саморозвитку та читанню.
24.05.2016
341

Comments

No comments yet. Yours will be first!