NewsRoom
V щорічний Конкурс блогерів та громадських журналістів "Інформпростір Херсонщини"

V щорічний Конкурс блогерів та громадських журналістів "Інформпростір Херсонщини"
организация:
"Інформпростір Херсонщини"
начало:
01.12.2015 01:00
завершение:
14.12.2015 21:00
адрес:
Херсон, Украина
Щорічний конкурс блогерів та громадських журналістів Херсонщини проводиться починаючи з 2011 року. Суть конкурсу полягає у виявленні успішних інформаційних ресурсів, що функціонують на принципах прозорості, чесності та дотримуються у своїй роботі стандартів та етики, при цьому не являючись діючими журналістами чи співробітниками засобів масової інформації.

За роки проведення конкурсу було нагороджено близько 30 інформаційних ресурсів (блогів та мікроблогів, сайтів, груп у соціальних мережах Facebook та ВКонтакте). Зважаючи на це у 2015 році окрім відзначення переможців у вже стандартних номінаціях (“Відкриття року”, “Амброзія року”, “Кращий блогер”, «Кращий фото-відео-блогер», “Кращий топ-блогер” та ін.) планується визначити найкращого з найкращих за “п’ятирічку”.

Посилання на номінантів треба залишати у коментарях до постів з описом номінації. У коментарях просимо вказувати посилання та короткий опис номінанта, за кількістю «Like»/«Мені подобається» буде обрано кращих номінантів. Голосування триватиме до 15 грудня. Голосування — лайк.
01.12.2015
369

Comments

No comments yet. Yours will be first!
EVENTS in the WORLD
http://sol-legas.com/events