9 грудня. Енергоефективність для фермерського бізнесу (Енергодар)

9 грудня. Енергоефективність для фермерського бізнесу (Енергодар)
начало:
09.12.2016 07:00
завершение:
10.12.2016 07:30
адрес:
Енергодар, вул. Центральна, 6, Запорізька область,
номер телефона и другие контакты:
+38097 333 74 38
локация / областной центр:
Украина
Інформаційна компанія «Інфоіндустрія» в партнерстві з Українським проектом бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP, який реалізується асоціацією MEDA за фінансової підтримки держави Канади, а також за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України запрошує Вас прийняти участь у виставці-конференції за темою: «Енергоефективність для фермерського бізнесу».

В рамках заходу будуть обговорюватись проблеми опалення теплиць; отримання енергії з біомаси та біогазу; питання коогенерації та енергокооперативів, а також охолодження плодоовочевої продукції.

Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва (УПБРП) Асоціації MEDA (Канада) продовжує свою активну діяльність на Півдні України. Головними завданнями проекту є: розширення та розвиток можливостей для створення додаткової вартості на ринку плодоовочевої продукції; залучення малих та середніх сільгоспвиробників до ринків з вищою дохідністю через ринкову консолідацію; поліпшення методів і технологій виробництва, а також сприяння розвитку взаємовідносин з постачальниками.

До участі запрошуємо всіх представників аграрного ринку.

Для участі у виставці-конференції обов’язкова реєстрація за телефоном: +38097 333 74 38
  • конференции
01.11.2016
463

Comments

No comments yet. Yours will be first!
EVENTS in the WORLD
http://sol-legas.com/events