8 грудня. Зустріч "Жінки у демократичних процесах змін" (Херсон)

8 грудня. Зустріч "Жінки у демократичних процесах змін" (Херсон)
организация:
ХОЦ "Успішна жінка"
начало:
08.12.2016 13:30
завершение:
08.12.2016 16:30
адрес:
банкетна зала ресторану «Моцарт», вул. Ярослава Мудрого 50
номер телефона и другие контакты:
0666763343
локация / областной центр:
Херсон
Друга зустріч Херсонського жіночого політичного клубу рамках проекту «Побудова жіночого політичного лобі в Україні»!..

Тема зустрічі «Жінки у демократичних процесах змін».

В рамках заходу відбудеться: перегляд Фільму Жіноча «Солідарність» / Solidarity according to women / Марта Дзідо, Пьотр Шлівовський / Польща 2014 / 113'*

Запрошені спікерки:

Глебушкіна Оксана –координаторка мандрівного фестиваля Docudas

Жукова Ольга – експертка з гендерної політики

та кожна з Вас, яка буде мати можливість стати спікеркою під час обговорення фільму.

Орієнтовна тривалість заходу – 3 години.

Вас чекає смачна кава, чай та смаколики!

Просимо підтвердити Вашу участь до 18.00, 5 грудня, на адресу iraidagera@gmail.com за формою: ПІБ, контактний телефон. Або за номером телефону 0666763343.

Довідково:

*Короткий опис фільму: Найкращі роки їхнього життя були попереду. У свої двадцять-тридцять замість того, щоб осісти і жити цілком мирним життям, вони вирішили повстати. Ті ж, проти кого вони повстали, намагалися знищити їхні шлюби. Погрожували запроторити їхніх дітей до дитячих будинків, або зробити з ними щось погане, якщо вони не погодяться співпрацювати зі спецслужбами. Їм пропонували переїздити до інших країн за умови, що вони утримаються від дій, які шкодять системі. Але ніщо їх не спинило.

Жіночий політичний клуб — це місце зустріч жінок — лідерок Херсонщини, майданчик для спілкування, обміну досвідом та формування спільних ініціатив. В рамках проекту передбачається організація щонайменше 6 політичних клубів під час яких учасниці матимуть змогу обговорити переваги розширення участі жінок у політичному процесі; проблеми, з якими стикаються жінки у виборчих перегонах; законодавчі та державні механізми, спрямовані на розширення прав і можливостей жінок.

Жіночі політичні клуби діють в рамках реалізації проекту «Побудова жіночого політичного лобі в Україні», що впроваджується Всеукраїнською організацією «Жіночий консорціум України» за підтримки Фонду Демократії ООН — The United Nations Democracy Fund
02.12.2016
332

Comments

No comments yet. Yours will be first!
EVENTS in the WORLD
http://sol-legas.com/events