8 - 10 липня. «Водный регіон-2016» (Херсонская область)

8 - 10 липня. «Водный регіон-2016» (Херсонская область)
Метою пригодницької гонки є пропаганда та розвиток активних та екстремальних видів туризму як виду спорту та активного відпочинку. Пропаганда і розвиток водного туризму, спортивного орієнтування та рогейну. Підвищення спортивної майстерності учасників змагань.

Нижній Дніпро являє собою відрізок річки Дніпро, що включає в себе дельту річки шириною від 3 до 12 км. Русло річки в низов'ях розбивається на численні рукави, утворюючи заболочені ділянки-плавні і являють собою, крім основного русла, мережу проток, заток і єриків, які поділяють заплавні острови. Водна рослинність розвинена добре. Береги островів уздовж основних рукавів покриті заболоченим призаплавним лісом і чагарниками, береги численних озер і лиманів зарослі очеретом і не прохідні.

Учасники
Гонка є відкритою і до неї допускаються всі бажаючі віком від 16-18 років *, які вміють плавати, володіють навичками веслування на туристських гребних судах і навичками орієнтування на місцевості, що не мають медичних протипоказань для занять видами спорту на витривалість.
Відповідальність за власну безпеку на дистанції, адекватність своїх дій в ході гонки і за стан свого здоров'я несуть самі учасники!
Екіпаж / команда туристської байдарки/каяка складається з 2-х чоловік (незалежно від статі учасників)
(* для «24» класу в якості винятку допускаються 1 учасник команди молодше 18 років **для «12» класу в якості винятку допускаються 1 учасник команди молодше 16 років в таких випадках капітан екіпажу особисто несе відповідальність за життя і здоров'я молодшого учасника! )
Класи дистанцій
«24» добовий водний рогейн з контрольним часом = 24 години
«12» одноденний водний рогейн з контрольним часом = 12 годин
Програма
08 липня: заїзд учасників в польовий табір, робота мандатної комісії 18.00 — 20.00.
09 липня: заїзд учасників, робота мандатної комісії до 11.00
                  09.00 початок видачі карт матеріалів
                  11.30 відкриття змагань
                  12.00 старт гонки всіх класів
10 липня: 00.30 закриття фінішу «12» класу
12.30 закриття фінішу «24» класу
                  14.00 нагородження переможців, закриття змагань
Дистанція та умови проходження
Орієнтування за вибором — водний рогейн. Призми КП розташовані як на суші, так і на воді. Під час проходження дистанції присутність на КП (приміром, яке стоїть на суші) двох членів команди не обов'язково, достатньо лише відмітки на КП, яку може зробити і один учасник. Дозволяється переносити байдарку по суші, якщо цього вимагає тактичний план, розроблений командою. Фініш команди фіксується по прибуттю на фініш байдарки і 2 членів екіпажу. КП мають різну бальну вартість залежно від віддаленості і складності пошуку.

Мапа
Для гонки буде використана спеціально підготовлена спорт карта Н.Дніпра на основі космоснімков Google maps.
Автор креслення карти в OCAD Олександр Михайлов. Масштаб 1:50000,
а також спортивні карти, які примикають до р. Дніпро, масштабу 1:5 000 — 1:15000.
Обов’язкове спорядження 10. Рекомендуєме спорядження
Гребне туристське судно — 1 на команду Ремонтний набір для плавзасобу
Рятувальний жилет — кожному учаснику Компас. Репелент від комарів!
Аптечка — 1 комплект на команду Панамка/капелюх від сонця!
Мобільний телефон – 1/2 на команду Запас харчування та води
Ліхтар — не менше 1 на екіпаж Вітрильне обладнання суден ДОЗВОЛЕНО!
Засоби непотоплюваності судна Використання GPS ДОЗВОЛЕНО!
Прокат байдарок
КСО «Суворовець» пропонує прокат байдарок «Таймень-2» та 2-х спасжилетів за ціною 150/200 грн. за гонку (кількість байдарок обмежено!). Замовлення по e-mail: plokhenko@ukr.net
Також можна замовити прокат каркасних байдарок на сайті: www.baidarka.kherson.ua/ (Прокат пластикових каяків самостійно через соціальну мережу «Вконтакте» )
Розміщення
Розміщення учасників та груп підтримки в польових умовах, в своїх наметах. (20 грн. з особи за добу) Приготування їжі на примусах і газових пальниках. Можливість розведення багать обмежена! (проблема з наявністю дров і тільки на мангалах бази)
Проїзд Залізничним і автотранспортом до м. Херсона. З набережної пр.Ушакова (кінцева автобуса №6 «готель Фрегат») до 3 затону курсують баркаси та водні таксі (5-10грн. з особи)
Попередня реєстрація
На сайті організатора гонки до 03.07.16 заповнити реєстраційну форму.
Фінансування
Фінансування гонки за рахунок учасників, організаторів, спонсорів. Команди, які подали попередню заявку на участь, повинні сплатити стартовий внесок. Величина стартового внеску залежить від часу надходження грошей на картку Приватбанку: 4731 2171 1154 5859 (Плохенко Валерій Сергійович)
Стартовий внесок складає: (оплата до 08.06.16) 300 грн. з команди
                                                   (оплата до 03.07.16) 400 грн. з команди (оплата на мандатній комісії 8-9.07.16) 500 грн. з команди (NB! Тільки при наявності картматеріалів!)
Ксерокопію квитанції оплати вислати на е-mail: plokhenko@ukr.net (відразу ж після банківського переказу)
Підведення підсумків, нагородження переможців
Результат команди визначається за найбільшою сумою балів за взяті КП. При рівності набраних балів перевага за часом подолання дистанції. У разі прибуття на фініш після закінчення контрольного часу з результату команди вираховуються штрафні бали, при запізнення на фініш понад 30 хвилин результат команди анулюється.
Команди, які посіли призові місця, нагороджуються дипломами, медалями та пам'ятними призами.
Додаткова інформація
Офіційний сайт гонки: suvorovets.ks.ua/
Форуми гонки: www.suvorovets.ks.ua/forum/4-32-1 Сайт автора емблеми «Водного рогейну» Коваленко Максима: kovalen.com/ E-mail: plokhenko@ukr.net Тел. +38 095 8229892 В середині червня буде опублікований детальний Бюлетень про гонку.
организация:
КСО «Суворовець» (http://www.suvorovets.ks.ua/ )
вконтакте:
локация / областной центр:
Херсон
начало:
08.07.2016 06:00
завершение:
10.07.2016 11:00
цена:
500 грн
26.06.2016
463

Comments

No comments yet. Yours will be first!