9 травня. Театралізований мітинг «В пам’яті навічно»

9 травня. Театралізований мітинг «В пам’яті навічно»
начало:
09.05.2016 06:15
завершение:
09.05.2016 09:00
локация / областной центр:
Херсон
О 09.15 від Площі Героїв Сталінграду до Парку Слави відбудеться урочиста хода.

О 10.00 з нагоди 71-ї річниці перемоги над лиходіями у Другій великої війні у Парку Слави (біля пам’ятника Невідомому солдату) пройде театралізований мітинг «В пам’яті навічно».

Участь у заході візьмуть: голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв, голова обласної ради Андрій Путілов, Херсонський міський голова Володимир Миколаєнко, голова ради Херсонської міської організації ветеранів, учасник бойових дій, воїн-інтернаціоналіст Володимир Куций.

Крім того, у Парку Слави з 10.45 розпочинає свою роботу польова кухня. Об 11.00 присутні матимуть змогу переглянути святковий концерт у виконані творчих колективів Херсонщини.

Метою проведення заходів, присвячених Дню пам’яті та примирення і Дню перемоги над нацизмом, у ракурсі подій минувшини й сьогодення є вшанування пам’яті кожного, хто боровся з нацизмом, а також усіх жертв війни, що стала найбільш кривавою в історії людства. Цей день повинен нагадати суспільству про внесок України у перемогу над нацизмом і ті втрати та жертви, яких зазнав український народ у роки Другої світової війни. Уже традиційно Дня пам’яті і примирення та Дня перемоги над нацизмом, використовується гасло “1939-1945. Пам’ятаємо. Перемагаємо” та уже усталений символ “Мак пам’яті” – стилізоване зображення квітки червоного маку.
08.05.2016
378

Comments

No comments yet. Yours will be first!
EVENTS in the WORLD
http://sol-legas.com/events