6 октября. Благотворительный аукцион "Terra Futura: культурное наследие" (Херсон)

6 октября. Благотворительный аукцион "Terra Futura: культурное наследие" (Херсон)
организация:
Благотворительный фонд "Будущее Херсонщини", Центр «Тотем»
начало:
06.10.2016 15:00
завершение:
06.10.2016 18:00
адрес:
Смарт-кафе SHKAF, проспект Ушакова, 23
локация / областной центр:
Херсон
«TERRA FUTURA: культурное наследие»
Благотворительный аукцион

Искусство – людям! Максимальная цена лота – 100 грн!
Все собранные средства будут потрачены на приобретение материалов для творчества Андрея Лещинского

В этот вечер с нами резиденты Смарт-кафе SHKAF: «Город Неспящих»

Идея простая: отдать искусство, произведённое за 15 лет фестиваля TERRA FUTURA, в хорошие руки и при этом собрать средства на покупку материалов для творчества для Андрея Лещинского.

Не бойтесь приходить! У нас будет народный аукцион! Стартовая цена лотов 10 грн, конечная – 100 грн и не больше! И вы унесёте с собой кусочек культурного наследия фестиваля TERRA FUTURA!

Про Андрея Лещинского нам рассказала Юлия Сытник, и эта история не может не зацепить.

Голова Фонду «Майбутнє Херсонщини» Юлія Ситник:

«До мене особисто звернувся хлопець, якого знаю декілька років. Хлопець народився не таким, як всі. Через його фізичні вади мати відмовилась від нього при народженні. Хлопцю зараз 21 рік, він має недорозвинені кінцівки обох рук, та при цьому має неабиякий хист до творчості. Він гарно малює та вишиває. Особисто мені, деякі з його минулих робіт нагадують Ван Гогівські. Андрія Лещинського багато хто пам'ятає в мистецьких колах нашого міста. Деякий час ним опікувалась прийомна родина. Нині, вже пів року він проживає в Каховському будинку престарілих. Найзаповітніша мрія хлопця, ЖИТИ НА СВОБОДІ, як він сам пише! Це означає, що Андрій хоче, все ж таки, віднайти сім'ю, яка б взяла на себе відповідальність за нього, але не має можливості заявити про це. Залишившись без жодної підтримки, він вимушений проживати в умовах, які склалися. Єдиним, що приносить йому хоч якоїсь наснаги у житті, залишається БАЖАННЯ МАЛЮВАТИ. Але зараз свої малюнки він створює за допомогою простої ручки та олівця на клаптиках паперу з різних блокнотів та, взагалі, на чому прийдеться. Через те я пропоную об'єднатися всім небайдужим людям, і зібрати матеріали для творчості (фарби, пензлі, папір, холсти), які наш Фонд передасть хлопцю.

Принципово те, що речі, які ми іноді не цінуємо, можуть надати Андрію сенс життя. Прості фарби та холсти, а ще наша з вами ПІДТРИМКА внесуть в життя хлопця маленьку НАДІЮ, а ще ВІРУ, майже втрачену ВІРУ В ЛЮДЕЙ.»
  • бесплатно
  • фестиваль
04.10.2016
344

Comments

No comments yet. Yours will be first!
EVENTS in the WORLD
http://sol-legas.com/events