6 грудня. Презентація книжки «Країна стартапів» (Київ)

6 грудня. Презентація книжки «Країна стартапів» (Київ)
организация:
Yakaboo
начало:
06.12.2016 17:30
завершение:
06.12.2016 20:00
адрес:
IQ Business Center, вул Болсуновська, 13
номер телефона и другие контакты:
044 390 0970
локация / областной центр:
Киев
Yakaboo Publishing презентує першу книжку − українське видання бестселера Дена Сенора і Сола Синґера Start-Up Nation: «Країна стартапів. Історія ізраїльського економічного дива».

В рамках презентації відбудеться панельна дискусія «Країна, яка змогла: досвід Ізраїлю і українська мрія» за участю IT-підприємця, глобального керівника доставки і послуг компанії Gett, Дмитра Лисицького, голови Наглядової ради UVCA (Української Асоціації венчурного капіталу та приватних інвестицій), засновника та керуючого партнера AVentures Capital, Андрія Колодюка, заступника Глави Адміністрації Президента України, секретаря Національної ради реформ, Дмитра Шимківа.

«… Розбудовуючи свою систему інновацій, Україна не має робити це на самоті. Її унікальна історія, багата культура та нещодавно пережиті труднощі наділили її унікальними сильними сторонами. Як і Ізраїль, який є водночас давньою країною та сучасним стартапом, Україна нині перевинаходить себе. Історія інновацій в Ізраїлі унікальна, але такою ж унікальною ця історія буде і в Україні. Ми сподіваємося, що ця книжка стане натхненням для більшої кількості українських підприємців», − йдеться в спеціальній передмові, яку підготували до українського видання автори книжки «Країна стартапів. Історія ізраїльського економічного дива» Ден Сенор і Сол Синґер.

Про що ще розповіли автори у ексклюзивній передмові для українського видання? Дізнайтесь на презентації або замовивши книжку ➡ bit.ly/2eYv6nQ
03.12.2016
528

Comments

No comments yet. Yours will be first!
EVENTS in the WORLD
http://sol-legas.com/events