14 - 15 травня.II Фестиваль розвитку в Херсоні "Малюнок Душі"

14 - 15 травня.II Фестиваль розвитку в Херсоні "Малюнок Душі"
Психологічний фестиваль гармонійного розвитку «Малюнок Душі»
Програма нашого фестивалю.
Назви майстер-класів та ворк-шопів подаємо російською мовою, щоб зберегти авторський стиль наших професійних ведучих.
Розклад першого та другого дня фестивалю (попередній розклад, можливі зміни).
День перший, 14 травня 2016 року.
9 — 9:20 — регістрація учасників фестивалю та тренерів.
9:30 — 9:40 — відкриття фестивалю (Золотий зал бібліотеки ім. О. Гончара).
9:40 — 10:00 — презентаціі тематичних майстер-класів першої лінійки фестивалю (Золотий зал бібліотеки ім. О. Гончара).
10:00 — 10:10 — робоча перерва
10:10 — 13:10 — перша лінійка тематичних майстер-класів.
1. Федосова Анна (Киев). «Ресурсы пребывания в токсичной среде.
2. Кудря Оксана (Херсон). «2 встречи с Призраком».
3.Самарская Людмила (Херсон). «Чик-чирик, я в домике».
4. Дворник Марина (Херсон). «Не по-детски».
5. Мосеев Евгений (Николаев). «Стыд, обида, сексуальность»
6. Микитин Оксана (Івано-Франківськ). «Мереживо виборів: у пошуках своєї індивідуальності..».
7. Островенко Татьяна (Херсон). «Женщина легкого поведения…».
13:10 — 14:10 — обідня перерва, рефлексії.
14:10 — 14:30 — презентація тематичних майстер-класів другої лінійки фестивалю (Золотий зал бібліотеки ім. О. Гончара).
14:30 — 14:40 — робоча перерва
14:40 — 17:40 — друга лінійка тематичних майстер-класів.
1. Колисниченко Анна (Херсон). «Малыш и…».
2. Алексеенко-Струкова Наталья (Николаев). «Жизнь без ответа…».
3. Лукьяненко Ирина (Херсон). «Слет Василис по обмену премудростями».
4. Казанникова Юлия (Херсон). «Детки и Предки».
5. Бабенко Оксана (Николаев). «Волшебство метафорических карт. Ответы на незаданные вопросы».
6. Лангвейль Ольга (Херсон). «Я и моя тень».
7. Танасюк Александр (Херсон). «Джаз, бокс, секс».
Після 18 години — вечірня програма, запит на формат на потребу в ній уточнюється організаційним комітетом.
День другий, 15 травня 2016 року.
9:05 — 12:05 — перша лінійка тематичних майстер-класів (дивись день перший).
12:05 — 12:45 — обідня перерва, рефлексії.
12:45 — 15:45 — друга лінійка тематичних майстер-класів (дивись день преший).
15:45 — 16:00 — робоча перерва
16:00 — 16:15 — презентація тематичних ворк-шопів (Золотий зал бібліотеки ім. О. Гончара).
16:20 — 17:20 — тематичні ворк-шопи.
— Колотило Андрій (Херсон), «Технологія сильного мислення».
— Одінцова Анастасія (Херсон), «Майндфулнес-терапія».
— Чайковська Тетяна (Херсон), «Пять ритмов».
— Коляка Людмила (Херсон), «(Бес)порядок за столом».
— Пульнікова Наталія (Херсон), «Билет на Гаваи».
— Андрюков Артем (Нова Каховка), «Ресурс вогню».
— Заруба Янина (Херсон). Тема та анонс ворк-шопу в розробці.
17:20 — 17:30 — робоча перерва
17:30 — 17:55 — завершення фестивалю (перший блок, Золотий зал, бібліотеки ім. О. Гончара).
18:00 і по потребі — завершення фестивалю (другий блок, територія біля бібліотеки ім. О. Гончара).
вконтакте:
локация / областной центр:
Херсон
начало:
14.05.2016 06:00
завершение:
15.05.2016 17:00
место:
бібліотеки ім. О. Гончара
контакты:
Якщо у Вас виникли питання, запитуйте у оргкомітету: - Кудря Оксана 050 318 74 73, 067 76 25 888, - Танасюк Олександр 066 967 12 30, - Кириленко Володимир 050 318 74 49.
  • фестиваль
07.05.2016
660

Comments

No comments yet. Yours will be first!