19-22 травня. XII Київська міжнародна книжкова виставка

19-22 травня. XII Київська міжнародна книжкова виставка
начало:
19.05.2016 07:00
завершение:
22.05.2016 16:00
адрес:
Київ, вул. Хрещатик, 2.
локация / областной центр:
Киев
Київська міжнародна книжкова виставка – подія всеукраїнського масштабу, що об’єднує видавців, книгорозповсюджувачів, авторів та книголюбів.
Чотири дні поспіль відвідувачі будуть знайомитися з кращими зразками видавничої продукції вітчизняних та зарубіжних видавництв різних форм власності, а також поліграфічними та книготоргівельними підприємствами, бібліотеками та книжковими клубами, дитячими літературними журналами та газетами, електронними виданнями та спеціалізованими Інтернет-порталами, компаніями, які надають супутні послуги з рецензування та публікації друкованої продукції. На виставці широко буде представлено художню, наукову, навчальну, історичну, краєзнавчу, музичну, дитячу літературу на будь-які смаки та уподобання.
В рамках виставкового заходу проводитимуться тематичні «круглі столи», брифінги з актуальних питань книговидання та книгорозповсюдження за участю представників відповідних міністерств, відомств, галузевих громадських організацій, а також прес-конференції, семінари, майстер-класи, автограф-сесії, учасниками яких будуть головні редактори провідних видавництв і видавничих організацій, письменники, ілюстратори, літературні критики, мистецтвознавці.
Відвідувачів виставки чекає:
— Книжкова ВЕСЕЛКА — дитяча програма Всеукраїнської ініціативи «Додай читання»: створення кольорових книжок, читацькі конкурси та квести, майстування разом з друзями Балакучого Шпака — письменниками, художниками та улюбленими книжковими персонажами.
— ВІДЕО блог мистецько-соціального проекту «Добро-Дій» про створення унікальної рекордної міжнародної книги, інтерв'ю з відомими особами «Добро перемагає» від Творчого об'єднання «Всі мрії».
— Книгообіг «Книга для друга» — благодійний збір книг для поповнення фондів провінційних дитячих бібліотек України.
Проведення міжнародних книжкових виставок має на меті утвердження в суспільстві престижу української книги, піднесення вітчизняної видавничої справи, налагодження співпраці між вітчизняними та зарубіжними видавцями та книгорозповсюджувачами, сприяння розвитку виставкової діяльності, посилення її впливу на науково-технічне та технологічне оновлення вітчизняного виробництва видавничої продукції як єдиного в Україні виставкового заходу загальнодержавного рівня.
30.04.2016
368

Comments

No comments yet. Yours will be first!