26 квітня. Рожеві Сарі у Херсонському DOC.Клубі

26 квітня. Рожеві Сарі у Херсонському DOC.Клубі
вконтакте:
начало:
26.04.2016 15:00
завершение:
26.04.2016 17:00
адрес:
вул.Гімназична (Червоностудентська), 30А, Kherson Art Hub. Як дістатися до хабу: http://blog.art.ks.ua/p/blog-page_11.html
номер телефона и другие контакты:
0958269288 Леонід
локация / областной центр:
Херсон
Запрошуємо на черговий показ Кіноклубу Docudays UA в Херсоні.

Doc.Клуб присвячує зустріч проблемам сімейного насильства та порушення прав жінок у різних країнах світу та пропонує перегляд фільму «Рожеве сарі» режисерки з Британії Кім Лонжинотто. Фільм розкриває проблему безправного положення жінки в Індії.

«Життя дівчини – жорстоке… Життя жінки – дуже жорстоке», – каже Сампат Пал, героїня цього фільму – вторгнення у життя надзвичайних жінок. Сампат Пал, як і багато інших, молодою дівчиною віддали заміж у родину, де її часто били. Однак попри все вона боролась і покинула сім’ю свого чоловіка, зрештою ставши борчинею проти поневолення жінок у штаті Уттар-Прадеш. Рекха, 14-річна дівчина з касти недоторканних, перебуває на третьому місяці вагітності, бездомна.
Вона не може побратися з батьком своєї майбутньої дитини, бо він належить до вищої касти. Чоловік 15-річної Рену, яку видали заміж батьки, покинув її, і тепер дівчина погрожує накласти на себе руки. Для обох юних дівчат, переляканих і відчайдушних, Сампат Пал – єдина надія. Рожеві сарі – це непохитний і часто кумедний образ таких незвичайних політичних активісток і їхньої харизматичної лідерки. Партнер Сампат Пал Бабуджі, спостерігаючи, як змінюється вона з часом, не такий упевнений…

Авторка — КІМ ЛОНЖИНОТТО є однією із видатних сучасних режисерів-документалістів. Відомою її зробили фільми-портрети людей та особлива манера оповіді, якій притаманне співчутливе і делікатне ставлення до суперечливих питань. Фільми Лонжинотто завоювали міжнародне визнання і численні прем’єрні нагороди на фестивалях в усьому світі. Вона навчалася на оператора і режисера в Національній кінематографічній школі Англії (NFS). Відтак знімала документальні фільми для телебачення. У 1986 році Лонжинотто разом із Клер Хант створила продюсерську компанію Twentieth Century Vixen.

Херсонський Doc.Клуб — регіональний клуб медіа-просвіти про права людини міжнародного фестивалю документального кіно Docudays UA. Проведення показів та дискусій у м.Херсоні — МО «Нова Генерація» та ГО «Режисер.Орг».

Адреса показу:
вул.Гімназична (Червоностудентська), 30А, Kherson Art Hub
Як дістатися до хабу: blog.art.ks.ua/p/blog-page_11.html
Вхід вільний
23.04.2016
396

Comments

No comments yet. Yours will be first!
EVENTS in the WORLD
http://sol-legas.com/events