20-22 та 26-28 квітня. «Школа енергоефективності» (Київ)

20-22 та 26-28 квітня. «Школа енергоефективності» (Київ)
начало:
20.04.2016 05:00
завершение:
22.04.2016 17:00
адрес:
бізнес-центр «Кристал», м. Київ, Харківське шосе, 175.
цена:
4
номер телефона и другие контакты:
Додаткова інформація - Мазаєва Тетяна: +38 044 22-88-726, e-mail:office@see.org.ua
локация / областной центр:
Херсон
Продовження програми підготовки енергоменеджерів!
«Школа енергоефективності» за участю «Клубу мерів» оголошує набір на навчально-практичні тренінги «Мунішипальний енергетичний менеджмент».
Підвищення інституційної спроможності міст у сфері енергоефективності – пріоритетна задача, що постає перед українськими муніципалітетами в умовах децентралізації влади та територіальної реформи.
Одним з ключових елементів реформ має стати впровадження системи енергоменеджменту в муніципалітетах, та, відповідно, реалізація навчальної програми підготовки енергоменеджерів для різної цільової аудиторії (керівники органів місцевого самоврядування, енергоменеджери муніципалітетів, представники бюджетних установ).
Саме з цією метою ГО «Школа енергоефективності» за участю ВГО «Клубу мерів» розробили програму навчання, перший модуль якої розрахований на керівників органів місцевої влади/ місцевого самоврядування, насамперед, відповідальних за ефективне використання енергоресурсів.
Програма тренінгу включає навчальні екскурсії, практичні заняття на діючих зразках енергоефективного обладнання, практикуми з енергетичної/економічної оцінки енергоефективних заходів та з питань залучення фінансування тощо.
Запрошуємо бажаючих отримати знання та навички для ефективного управління енергетичними ресурсами у муніципалітетах долучитись до заходу.
Поспішайте! Перші тренінги відбудуться вже 20-22 та 26-28 квітня.
17.04.2016
381

Comments

No comments yet. Yours will be first!
EVENTS in the WORLD
http://sol-legas.com/events