5 - 7 серпня. Млиноманія-2016 "Light"

5 - 7 серпня. Млиноманія-2016 "Light"
Гурти та виконавці, які заграють для млиноманів В 2016-му:

Aoba Foonixx
Очеретяний Кіт
Vorobey Sanchez
Світ
Лофоффора Spellbound
Степан Горбик
WTF (Without The Fails)
Олег Сухарєв

Список попонюється, тривають перемовини.

Друзі-млиномани, гості та учасники фестивалю!

Маємо неприємну звістку. Велика Млиноманія переноситься на наступний рік. Лишилось менше місяця до початку фесту, витрачено чимало часу та зусиль, але наших спільних дій та можливостей цього року забракло для організації масштабного фестивалю. Розуміючи, що в кожного є свої плани, ми, хоч і з сумом, але чесно кажемо, що цього року немає ресурсів провести великий фестиваль на кілька тисяч гостей, з потужним звуком і хедлайнерами.

Оргкомітет Млиноманії дякує всім, хто долучився до команди, хто допомагав та продовжує допомагати фестивалю!

Наразі продаж квитків зупинено. Кошти за всі придбані Вами квитки будуть повернені нашими партнерами bilet.vn.ua

Але команда Млиноманії не здається! Для справжніх млиноманів, для митців і мандрівників, для місцевих та гостей – фестиваль Млиноманія відбудеться 5, 6 і 7 серпня, але менш масштабний. Локація – в долині Південного Бугу в с. Печера, на галявині, де у 2011-2013 роках було фестивальне наметове містечко.

В програмі: одна сцена, на якій будуть виступати гурти та співаки, майстер-класи, вело- та піша екскурсія, поетичні читання, йога і психологія, еко-простір, дитячий та спортивний майданчики.

Проведення фестивалю навіть у зменшеному масштабі потребує фінансових затрат на благоустрій, пальне, світло, оренду апаратури, харчування учасників тощо. Тому оргкомітет просить кожного гостя зробити орг.внесок: 60 грн. Для місцевих мешканців сума внеску в два рази менша — 30 грн.

Тут можна дізнатись детальніше про те, якими способами Ви можете допомогти фестивалю: mlinomaniya.org.ua/pidtrimati.html

В зв`язку із обставинами, детальна програма оперативно переробляється та буде викладена в інтернет протягом цього тижня. Сподіваємось на Ваше розуміння та чекаємо найзатятіших млиноманів 5,6,7 серпня в селі Печера!
вконтакте:
локация / областной центр:
Украина
начало:
05.08.2016 13:00
завершение:
07.08.2016 20:00
место:
с. Печера, Тульчинський район, Вінницька обл.
  • фестиваль
14.07.2016
567

Comments

No comments yet. Yours will be first!