11 квітня. Прес-конференція конкурсу кращих картографів Google

11 квітня. Прес-конференція конкурсу кращих картографів Google
начало:
11.04.2016 11:00
завершение:
11.04.2016 13:00
адрес:
у залі засідань (І поверх) Херсонської обласної адміністрації , площа Свободи
11 квітня 2016, о 14:00, у залі засідань (І поверх) Херсонської обласної адміністрації проходитиме прес-конференція з приводу запуску II Конкурсу «Кращий картограф м. Херсон та Херсонської області», що ставить на меті підвищення туристичного та інвестиційного потенціалу Херсонщини через деталізацію Google Maps.

Цього разу вся Україна долучиться до покращення Google Карт Херсонської області та підготовки регіону до старту туристичного сезону.

Під час прес-конференції можна буде дізнатись більше про Конкурс, а також про те, чому деталізація Google Карт є важливою складовою розвитку туристичного потенціалу регіону.

У прес-конференції візьмуть участь директор Департаменту зовнішньоекономічної діяльності, туризму та курортів Херсонської обласної державної адміністрації Тетяна Волинець, голова комісії з питань промисловості, підприємництва, торгівлі, туризму, сфери послуг та реклами Херсонської міської ради Дмитра Іванов, голова обласного благодійного фонду «Об’єднання» Юрій Антощук та картограф Максим Рєтівой.

Організаторами Конкурсу у 2016 році виступають Херсонський обласний благодійний фонд «Об’єднання» у партнерстві з Департаментом зовнішньоекономічної діяльності, туризму та курортів обласної державної адміністрації, Херсонською міською радою, Українською спільнотою Google Map Maker Ukraine та за підтримки програми “Територія розвитку”, яку реалізовує Центр АХАЛАР за фінансової підтримки Фонду ім. Ч. С. МОТТа (США), Фонду NED (США) та PDCS, Partners for Democratic Change Slovakia (Словаччина).
10.04.2016
246

Comments

No comments yet. Yours will be first!
EVENTS in the WORLD
http://sol-legas.com/events