23 квітня. Злата Огнєвіч у Херсоні

23 квітня. Злата Огнєвіч у Херсоні
организация:
https://vk.com/yarovikov_sergey
вконтакте:
начало:
23.04.2016 17:00
завершение:
23.04.2016 20:00
адрес:
Ювілейний
цена:
100
номер телефона и другие контакты:
https://kherson.karabas.com/zlata-ognevich-herson
«Запали вогонь» — так називається тур Злати Огнєвіч, який вона починає з київського концерту в Caribbean Club вже 27 березня і продовжить ще у дванадцяты містах рідної країни.

Ця співачка неймовірної краси не вимагає зайвої реклами — її чарівний голос назавжди полонив Європу після виступу на конкурсі "Євробачення 2013". Вона та, хто ніколи не зраджує собі і при цьому вона ніколи не буває однаковою!
Її по праву можна вважати кращим голосом сучасної України.

Вона — Злата Огнєвіч! З вуст Злати Огнєвіч у рамках тура по Україні можна буде почути її відомі хіти, а також кілька народних пісень в сучасній обробці. Не обійдуться концерти без нових пісень голосистої Злати, про які ще не знає широкий загал. Це будуть приємні сюрпризи для прихильників незаперечного таланту красуні Злати Огнєвіч.

— Мої шанувальники з усієї України багато років поспіль просили мене про концерти в їх рідних містах. Нарешті з'явилася така можливість нам зустрітися і особисто познайомитися! — каже Злата Огнєвіч про свій тур по Україні.

За словами артистки, вона для кожного з концертів готує особливу програму: «У кожному з міст своя особлива атмосфера, мені хочеться подарувати свої пісні, свій настрій і щоб це було воістину унікально!»

Зараз Злата Огнєвіч зі своєю командою відпрацьовує нову концертну програму з одним з кращих живих бендів України.
Серед міст, які відвідає Злата Огнєвіч, будуть такі: Київ, Кривий Ріг, Миколаїв,
Херсон, Чернівці, Чернігів, Трускавець, Сміла, Суми, Полтава, Кременчук, Олександрія, Дніпропетровськ. Також Злата Огнєвіч дасть концерт у Львівській
опері вже 28 березня.

Не пропустіть те, про що буде приємно згадувати!
27.03.2016
369

Comments

No comments yet. Yours will be first!