4 вересня. Кінопоказ "Рецепти громадського активізму від Ucrazyans / Неймовірні українці" (Херсон)

4 вересня. Кінопоказ "Рецепти громадського активізму від Ucrazyans / Неймовірні українці" (Херсон)
организация:
Kherson Art Hub
вконтакте:
начало:
04.09.2016 14:30
завершение:
04.09.2016 16:20
адрес:
Гимназическая (Красностуденческая), 30 А
номер телефона и другие контакты:
095 826 9288
локация / областной центр:
Херсон
Відчуйте себе членом комісії з вибору антикорупційного прокурора, дізнайтесь про те, як протидіяти фальсифікаціям на виборах, долучіться до роботи координаційного центру з реформ та поміркуйте разом з нами про зрушення — результати Революції Гідності.

«Неймовірні українці» – серія документальних фільмів про українців, що кинули виклик старому порядку та стали розбудовниками нових правил життя в Україні. Покази фільмів відбудуться в 10 містах України в першій половині вересня 2016 р. Першими команда проекту відвідає Запоріжжя, Херсон (!!!) та Кропивницький.

Про фільми:
* ПротиДія (режисер — Сергій Андрушко)
Великі сподівання суспільства покладені на новостворені державні органи покликані боротися з корупцією високопосадовців — Національне антикорупційне бюро та Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру. У фільмі розгортається історія відбору керівників Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Разом з головним персонажем фільму — Віталієм Шабуніним, Головою Центру протидії корупції — ми беремо участь в засіданнях комісії з відбору керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

* Сильні громади Донеччини (режисер — Дмитро Коновалов)
За результатами виборів 2015 року, в більшості підконтрольних Україні міст Донецької області до влади знову прийшли колишні представники Партії Регіонів. Нові депутати, які пройшли у міські ради, не володіють достатніми знаннями, щоб успішно протистояти старим корупційним схемам. Головні герої фільму – Валентин Краснопьоров та Олександр Дмітрієв, активісти громадського руху «Сильні громади Донеччини» — навчають громадських активістів Донеччини контролювати місцеву владу, а нових депутатів – співпрацювати з активістами та боротися з корупцією.

* Об'єднані реформами (режисер — Дмитро Тяжлов)
Герой фільму — Михайло Жернаков, головний експерт Реанімаційного Пакету Реформ з судової реформи та його колеги — шукають відповіді питання, яка з реформ є першочерговою на шляху розвитку нашої країни? Яким чином громадські організації можуть співпрацювати з державними органами заради реформ? Як законодавчо описати баланс відповідальності та незалежності суддів? Глядачи зможуть побачити життя громадського експерта та його колег за лаштунками, коли вони випрацьовують спільну позицію для впливу на процес змін в країні.

Партнери у Херсоні:
Культурний центр «Kherson Art Hub», ГО «Режисер.Орг», Інтернет-портал Sol-Legas.org, паблік «События и персоны».
  • бесплатно
24.08.2016
603

Comments

No comments yet. Yours will be first!
EVENTS in the WORLD
http://sol-legas.com/events