14 березня. Прес-конференція «TEMPUS - Cruise-T»

14 березня. Прес-конференція «TEMPUS - Cruise-T»
начало:
14.03.2016 13:00
завершение:
14.03.2016 15:00
адрес:
у прес-клубі «НОВИЙ ДЕНЬ» (вул. Преображенська (Декабристів), 26)
Запрошуємо на прес-конференцію організаторів та учасників міжнародного проекту програми Європейського Союзу «TEMPUS — Cruise-T».

В понеділок, 14 березня, о 15.00 у прес-клубі «НОВИЙ ДЕНЬ»:
«Створення мережі центрів компетенції для розвитку і підтримки туризму в Чорноморському регіоні»,

Проект реалізується в Україні останні два роки, в тому числі на Херсонщині з 2015 року і призначений для надання практичної допомоги установам країн-партнерів проекту, суб’єктам господарювання у сфері соціального і економічного розвитку, туристичної діяльності.
Програма «ТЕМПУС» (TEMPUS) — Схема співпраці між країнами ЄС і країнами-партнерами в галузі вищої освіти, налагодження ділового партнерства, обміну досвідом.

Проект програми «Cruise-T» реалізує цілі Європейської Політики сусідства (ЄПС), спрямований на підтримку та розвиток регіональних та національних пріоритетів Грузії та України, a також сприяє розвитку і зміцненню зовнішньої співпраці та внутрішньо-регіональної кооперації між країнами Чорноморського регіону в галузі туризму.
Результатом реалізації проекту має бути налагодження співпраці між освітніми установами, бізнесом, владою та громадськими організаціями Причорноморських країн, зокрема Грузії та України, щодо розвитку туристичного сектору, розробки та просування ринкових туристичних продуктів.

Політика керівництва обласної влади спрямована на залучення міжнародних проектів технічної допомоги, в тому числі у сфері розвитку туристичної галузі, як одного із стратегічних напрямків соціально-економічного розвитку Херсонщини.

В рамках реалізації проекту у 2016-му році в області продовжується системна робота по організації передачі досвіду провідних фахівців країн Євросоюзу з питань теорії та практики розвитку туристичної сфери, індустрії гостинності.

На Херсонщині проект реалізується Херсонським державним університетом за сприяння Департаменту зовнішньоекономічної діяльності, туризму та курортів обласної державної адміністрації.

Серед спікерів прес-конференції:

— Вольфган Фукс – фахівець проекту «Tempus 4 Cruise T», експерт у галузі якості послуг індустрії гостинності, професор університету м. Равенсбург, Німеччина;

— В’ячеслав Нікітін – доктор, головний менеджер проекту «Tempus 4 Cruise T», професор університету м. Падеборн, Німеччина;

— Волинець Тетяна Григорівна – директор Департаменту зовнішньоекономічної діяльності, туризму та курортів Херсонської обласної державної адміністрації;

— Дяченко Олена Володимирівна — заступник директора Департаменту культури та туризму Одеської міської ради, начальник відділу туризму;

— Заїчко Сергій Іванович – національний координатор проекту, проректор з науково-педагогічної роботи і міжнародної діяльності Національного Університету «Одеська національна морська академія», президент Асоціації «Регіональний центр компетенцій розвитку круїзного туризму Чорноморського регіону «Круїз Блэк СІ» в Україні»;

— Лаврикова Оксана Валентинівна – менеджер проекту в Херсонському регіоні, проректор з міжнародних зв’язків та комунікаційних технологій Херсонського державного університету;

— Стельмашенко Юрій Олександрович – начальник управління розвитку туризму і курортів Департаменту зовнішньоекономічної діяльності, туризму та курортів Херсонської обласної державної адміністрації.
09.03.2016
364

Comments

No comments yet. Yours will be first!
EVENTS in the WORLD
http://sol-legas.com/events