3 червня. «Створення Агенції регіонального розвитку»

3 червня. «Створення Агенції регіонального розвитку»
начало:
03.06.2016 08:00
завершение:
03.06.2016 12:00
адрес:
Херсонський економічно-правовий інститут, м.Херсон, вул. Кримська, 130 (р-н Дніпровського ринку), аудиторія 4.
локация / областной центр:
Херсон
Круглий стіл «Створення Агенції регіонального розвитку в Херсонській області»

в Україні уже реально розпочались дії щодо створення в областях нових інституцій – Агенцій регіонального розвитку, про які багато років говорили. Основною її місією є узагальнення “колективного інтересу” до розвитку цієї території.

Запрошуємо депутатів обласних, районних, селищних рад, представників державних адміністрацій всіх рівнів, наукову та бізнес спільноту, керівників громадських формувань, засоби масової інформації Херсонської області долучитися до роботи круглого столу на тему: «Створення в Херсонській області Агенції регіонального розвитку»

Учасники заходу візьмуть участь у обговоренні шляхів та механізмів створення Агенції регіонального розвитку в Херсонській області, її задач та очікуваних результатів.

Результатом круглого столу мають стати -Рекомендації для Херсонської обласної ради та Херсонської державної адміністрації щодо практичних кроків з започаткування процесу створення Агенції, з врахуванням реального партнерства і інтересів владних і невладних суб’єктів на принципах прозорості, публічності, демократичності.

Організатори заходу: Херсонська міська громадська організація «Розвиток», Благодійна організація «Фонд громади міста Херсон „Захист“, Асоціація «Туризм Херсона», Громадська організація «Глобальний погляд», Громадська організація «МИ-Херсонці», Херсонський економічно-правовий інститут.

Попередня реєстрація для участі в заході обов’язкова!
Реєстрацію можна здійснити за: docs.google.com/forms/d/10vNRLxz0PB7xd5WgWtB0fqalnIxkI5mkyRyhRPudfRs/viewform
тел.: (095) 388-18-92, valentay77@gmail.com, скайп: Valentay71
З питань реєстрації та надання додаткової інформації щодо заходу контактною особою є Івановськи Валентина, тел.: (095) 388-18-92, valentay77@gmail.com, скайп: Valentay71
01.06.2016
487

Comments

No comments yet. Yours will be first!